HUGO BOSS BOSS Alive

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě HUGO BOSS BOSS Alive

Staňte se šiřitelkou dobré nálady a nekonečné svůdnosti! S nadčasovými vůněmi a doprovodnou kosmetikou HUGO BOSS BOSS Alive se budete cítit skvěle a přijmete mnoho lichotek. Roku 2020 na světovém trhu zazářila švestkově-vanilková parfémovaná voda HUGO BOSS BOSS Alive v přepychovém flakonku od návrhářky šperků Amelie Riech a rok po ní stejnojmenná toaletní voda se šalvějí, růží a jasmínem sambac v srdci. Následovaly další produkty, spojené designem napodobujícím růžové zlato.

Šťavnatá, sexy řada vůní a kosmetiky pro moderní sebevědomou ženu

Věděla jste, že v 9 z 10 případů zahajuje flirt žena? Muž má často za to, že si ji vyhlédl, ale v reálu podlehl jistému nedefinovatelnému vábení ze strany ženy… Když se vyzbrojíte toaletní i parfémovanou vodou HUGO BOSS BOSS Alive, neobyčejně podpoříte své sebevědomí a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Kdy použít toaletní, a kdy parfémovanou vodu BOSS Alive?

Toaletní voda (Eau de Toilette) zahrnuje 4–8 % parfémové kompozice v koncentrovaném lihu a je lehčí než parfémovaná voda (Eau de Parfum, 8–15 %). Parfémované vody se více nosí do večerní společnosti, zatímco nevtíravé toaletní vody doladí váš styl hlavně přes den, v zaměstnání, na schůzkách, ve volném čase. Přesné hranice však neexistují, rozhodnutí je na vás. Toaletní i parfémovanou vodu BOSS Alive aplikujte na pulzní body pokožky (krk, zápěstí, loketní jamky…), kde se udrží nejdéle. Jejich vonný efekt podpoří deodorant, tělový sprej, sprchový gel či tělové mléko BOSS Alive. Lze je získat i v podobě dárkové kazety. Souběžným používáním produktů z řady BOSS Alive docílíte působivého vrstvení jejich až magické vůně.

Doprava:
Platba:
Certifikace: