Estée Lauder Sumptuous Extreme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Estée Lauder Sumptuous Extreme

Americká značka Estée Lauder se proslavila jako jedinečná pleťová kosmetika pro ženy, ale časem přinesla rovněž žádané kolekce dekorativní kosmetiky, péči o tělo, parfémy i kosmetiku pro muže. Mezi vyhledávané produkty Estée Lauder bezesporu patří řasenka pro extrémní objem a prodloužení Sumptuous Extreme.

Estée Lauder Sumptuous Extreme: americká řasenka s efektem umělých řas

V Americe je odjakživa vše velké a ohromující – včetně ženských řas, inspirovaných hollywoodskými hvězdami. I vy můžete mít řasy prodloužené až do extrému – pokud vsadíte na řasenku Estée Lauder Sumptuous Extreme. Luxusní líčidlo vám několika tahy vytvoří neskutečný objem, pozvedne a natočí řasy tak, že budou vypadat jako umělé. Zvětšené a rozzářené oči působí velmi svůdně a mohou vám v životě otevřít nejedny dveře – proto neváhejte a sáhněte po osvědčené řasence Estée Lauder Sumptuous Extreme. Vyrábí se i zlatá dárková kazeta, v níž je velká „domácí“ řasenka doplněna praktickou malou, „cestovní“.

Co je tajemstvím účinnosti řasenky Estée Lauder Sumptuous Extreme?

Složení neparfémované řasenky Estée Lauder Sumptuous Extreme obohacují mimořádně prodlužující a objemová vlákna, vitaminový komplex pro výživu každé řasy i perličky pro třpytivý efekt. Korunu všemu nasazuje speciální kartáček se dvěma typy štětin: ohebnými pro maximální objem a pevnými pro oddělení. Mezi námi – je to však nutné vědět? Hlavní je vidět, co dokáže řasenka Estée Lauder Sumptuous Extreme. A to tedy uvidíte…!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest