Estée Lauder Pleasures

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Estée Lauder Pleasures

Čerstvá zeleň, konvalinky a pivoňky vládnou nadčasové vůni Estée Lauder Pleasures, oblíbené u žen z celého světa už od roku 1995. Něžný je také štíhlý stříbrný flakonek Pleasures. Objevte tuto jemnou i temperamentní, ale rozhodně zářivou vůni!

Estée Lauder Pleasures: dámské Potěšení od A do Z

Vonná kompozice Estée Lauder Pleasures vám předloží obrovskou kytici nejpůsobivějších květin, s níž zabodujete kdykoli v roce a při jakékoli příležitosti. Protože žena a květina jsou nerozlučnou dvojkou… Vychutnejte si v mixu Pleasures svěžest květin po jarním dešti – zejména aroma lilií, bílých pivoněk, jasmínu a exotických růží Baie. Ukotvení květinových akordů zajišťuje v základu santalové dřevo a pačuli. Osvěžující, nepříliš sladká vůně Pleasures je všestranným potěšením pro vaše smysly.

Co všechno nabízí vonná řada Estée Lauder Pleasures

Parfémovanou vodu Estée Lauder Pleasures můžete sehnat i v dárkové kazetě s tělovým krémem, který podpoří její romantický vonný účinek. V jiném setu najdete vedle těchto dvou produktů ještě miniaturní balení vůně, vhodné do kabelky a na cesty. Samozřejmě, během dlouhé historie Estée Lauder Pleasures se objevily i další variace dárkových kazet. Na trhu je rovněž dámská květinová parfémovaná voda Estée Lauder Pleasures Intense a dokonce aromaticko-kořeněná kolínská voda Estée Lauder Pleasures For Men. Svěřte se s důvěrou do vonné péče jedné z nejprestižnějších amerických i světových značek – Estée Lauder.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest