Estée Lauder DayWear

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Estée Lauder DayWear

Chcete mít od rána do večera zvlhčený, rozzářený a třeba i mírně natónovaný obličej? A s ním také sebevědomí stoupající až k nebeským výšinám? Objevte řadu Estée Lauder DayWear!

Estée Lauder DayWear: užijte si každý den s krásnou a zdravou pletí

Vlajkovou lodí řady Estée Lauder DayWear je denní pleťový krém s SPF15, ideální pro normální a smíšenou pleť trpící dehydratací, linkami a vráskami. Přípravek nabízí intenzivní hydratační a antioxidační efekt až na 24 hodin. Součinností výživných složek a filtru proti slunečnímu záření oddaluje tvorbu linek a pomáhá posilovat imunitu pokožky.

Velkou oblibu získaly i tónovací hydratační přípravky Estée Lauder DayWear, které kromě anti-aging péče také jemně zbarvují, sjednocují a rozjasňují pleť. I tyto produkty jsou opatřeny ochranným faktorem SPF15, který nedovolí slunečním paprskům napáchat škody ve vaší pokožce.

Dokonale „oblečená“ pleť s kosmetickou řadou Estée Lauder DayWear

Zjednodušeně, kosmetika DayWear dokáže ochránit odhalené části těla podobně jako oblečení, a právě tuto funkci odráží svým názvem. Pokud se rozhodnete pro řadu DayWear, budete v dobrých rukou, protože Estée Lauder je jedna z nejúspěšnějších kosmetických značek na světě. Její inovace v oblasti krásy mají dlouhou historii a určitě i budoucnost. Kromě toho se značka Estée Lauder významně angažuje v charitativních projektech, aktivně pracuje na snižování svého vlivu na životní prostředí a zavádí udržitelné postupy ve výrobě i balení svých produktů. Na každý z nich se můžete plně spolehnout. Důkazem je i popularita řady DayWear v našem e-shopu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest