Elizabeth Arden Green Tea Cucumber Toaletní vody pro ženy

13x
Doručíme k vám
v úterý - 18.06.
K osobnímu odběru
od zítřka - 17.06.

Popis produktu

Toaletní voda Elizabeth Arden Green Tea Cucumber je osvěžující vůně pro ženy z roku 2015, limitovaná edice dnes již legendární vůně Green Tea z roku 1999. Představuje vonnou alternativu ledového nápoje a spolu s ním vás příjemně ochladí v horkých letních dnech. Už pohled na lahvičku s vyobrazenými čajovými lístky a plátky okurek, které jsou hlavními složkami toaletní vody, vám zajistí mírnou úlevu od vedra.

Vůně radostného letního rána

Jemný dámský parfém Elizabeth Arden Green Tea Cucumber zpočátku voní po šťavnatých citrusech a okurkách. Příjemná vůně zeleného čaje a melounu se pomalu mísí se sladkými francouzskými fialkami a erotizujícími tóny ambry. Výsledná kompozice je spolehlivou sprškou plnou energie a zpříjemněním úmorných dnů strávených ve škole či zaměstnání. Vychutnejte si vonný koktejl Elizabeth Arden Green Tea Cucumber několikrát za den, abyste se cítila pořád sebevědomě a neodolatelně.

Nanášejte ji na kůži i na oděv

Toaletní voda je určená především pro denní využití, zatímco na večer zvolte spíše parfémovanou vodu. Toaletní vodu můžete aplikovat jak na pulzní body pleti (spánky, zápěstí, loketní jamky…), tak na oděv. Na oblečení vám zcela jistě vydrží déle, často až do vyprání. Asi po třech hodinách je dobré nástřik toaletní vody zopakovat. Pokud najdete v levnější toaletní vodě složky, které se vám zamlouvají, můžete zapátrat mezi silnějšími parfémovanými vodami.

Hodnocení 4.2
  • 93 %zákazníků doporučuje
  • 13hodnocení uživatelů

Recenze 13x


Vůni má osobně dcera, mě se také líbí. Byla pořízena jako dárek pro jinou ženu, právě z důvodu pro nás příjemné vůně.

  • Příjemná a svěží vůně

  • vyhovuje mým požadavkům
Romana

Vůně je vcelku pěkná, letní svěženka. Není na ní ale nic moc zajímavého, převažuje okurka, zelený čaj. Nijak se nevyvíjí, nemění, ale ani neobtěžuje. Výdrž vůně je spíše slabší, což zcela odpovídá ceně. Kdyby bylo menší balení, koupím si ji nejspíš na léto znovu. 100ml už ale nechci, flakon je nepraktický, těžký. Na trhu jsou mnohem zajímavější svěží letničky s výrazně lepší výdrží. V této cenové relaci je ale tato vůně velmi slušná volba.

  • vcelku pěkná letnička
  • slabší výdrž, absence menšího balení do kabelky

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: