Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom Toaletní vody pro ženy

13x

Popis produktu

Toaletní voda Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom je nová vůně pro ženy z roku 2016, další z řady Green Tea, která povzbudí a harmonizuje vaše smysly. Tentokrát na vlně květinově-ovocné spirály těch nejlahodnějších ingrediencí. Přináší radost a optimizmus do všedních stereotypních dní. Vytvořte si úsměv na tváří s Green Tea Nectarine Blossom a vykročte do nového dne plni vitality a neoblomné sršící radosti.

Nejprve vás osvěží soulad exotického ovoce s bergamotem a zralou broskví, které jsou zality povzbuzujícím zeleným čajem. Jak už název napovídá, hlavní složkou vůně je sladká nektarinka, jak ve formě šťavnatého plodu, tak i ve formě jejich květů. Celkově smyslný nádech vonné kompozici dodává v základu pižmo, které vše doladí na další přitažlivý kousek.

Toaletní voda Green Tea Nectarine Blossom se výborně hodí do hřejivých dnů slunného léta, kdy vaši kůži polije opojným lahodným koktejlem z exotického ovoce, jenž vám navodí koketní náladu. Hodí se pro mladou slečnu, která chce prožít prázdninové léto plné zábavy a nových zážitků.

Alternativy produktu Alternativy Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom

Líbí se vám vůně Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení 4.6

(hodnoceno 13x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 11x recenze zákazníků

Recenze 11x


Lehká květinová vůně pro svěží pocit.

Vůně je spíše sportovní a nekomplikovaná, vhodná na léto. Začátek se mi zdá mírně ostrý, ale to brzy pomine a zůstává zajímavá vůně. Při aplikaci na krk a na předloktí vůni vnímám nejméně 4 hodiny.

Jsem spokojená tuto vuni používám a nemusím ji shánět po obchodech ale objednám z domova

Lenka

Jemná vůně zeleného čaje doplněná o vůni broskví, vhodná jako dárek.... Je jako dělaná pro mladé slečny, a v létě si ji umím představit i na zralé ženě. Při mém zkoušení na kůži vydržela 3hodiny, což si myslím, že je při své ceně adekvátní

Značka pro vnučku - je spokojena

Klára

krásná vůně, ale velmi slabá

  • příjemná
  • slaboučká

Krásná vůně

Jemná ovocenka, neobtěžuje, zkusila jsem na základě recenzí

Zdenka Seibertová

Zboží jsem objednávala poprvé, ale trefila jsem se k mé spokojenosti. Příjemná vůně, jemná.

Jana Blahutová

Nádherná, přímo mě očarovala.

  • Nádherná.
Majda

Krásná něžná vůně plná jemného ovoce vydrž má dlouhou.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: