Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom Toaletní vody pro ženy

13x
Předpokládané doručení
v úterý - 22.09.
Předpokládané vyzvednutí
od pondělí - 21.09.

Popis produktu

Toaletní voda Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom je nová vůně pro ženy z roku 2016, další z řady Green Tea, která povzbudí a harmonizuje vaše smysly. Tentokrát na vlně květinově-ovocné spirály těch nejlahodnějších ingrediencí. Přináší radost a optimizmus do všedních stereotypních dní. Vytvořte si úsměv na tváří s Green Tea Nectarine Blossom a vykročte do nového dne plni vitality a neoblomné sršící radosti.

Nejprve vás osvěží soulad exotického ovoce s bergamotem a zralou broskví, které jsou zality povzbuzujícím zeleným čajem. Jak už název napovídá, hlavní složkou vůně je sladká nektarinka, jak ve formě šťavnatého plodu, tak i ve formě jejich květů. Celkově smyslný nádech vonné kompozici dodává v základu pižmo, které vše doladí na další přitažlivý kousek.

Toaletní voda Green Tea Nectarine Blossom se výborně hodí do hřejivých dnů slunného léta, kdy vaši kůži polije opojným lahodným koktejlem z exotického ovoce, jenž vám navodí koketní náladu. Hodí se pro mladou slečnu, která chce prožít prázdninové léto plné zábavy a nových zážitků.

Hodnocení 4.6

(hodnoceno 13x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 11xrecenze zákazníků

Recenze 11x


Lehká květinová vůně pro svěží pocit.

Vůně je spíše sportovní a nekomplikovaná, vhodná na léto. Začátek se mi zdá mírně ostrý, ale to brzy pomine a zůstává zajímavá vůně. Při aplikaci na krk a na předloktí vůni vnímám nejméně 4 hodiny.

Jsem spokojená tuto vuni používám a nemusím ji shánět po obchodech ale objednám z domova

Lenka

Jemná vůně zeleného čaje doplněná o vůni broskví, vhodná jako dárek.... Je jako dělaná pro mladé slečny, a v létě si ji umím představit i na zralé ženě. Při mém zkoušení na kůži vydržela 3hodiny, což si myslím, že je při své ceně adekvátní

Značka pro vnučku - je spokojena


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: