Parfémy s vůní zeleného čaje

Jestli si v poslední době připadáte často unavení, možná pro vás máme řešení. Parfémy s vůní zeleného čaje zajišťují podobný účinek, jako když si dáte pořádný hrnek tohoto oblíbeného teplého nápoje. Osvěžující, bylinková, zelená vůně představuje pořádnou dávku energie, která vás zaplaví, kdykoliv si přičichnete k některému z těchto parfémů.

Chci vědět více o parfémech s vůní zeleného čaje


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Parfémy s vůní zeleného čaje

Chybí vám energie a cítíte se často unavení? Pořádný hrnek kvalitního zeleného čaje vás zaručeně postaví na nohy. Osvěží, nakopne a podpoří vaše odhodlání udělat cokoliv, co se vám právě zachce. A stejný účinek nabízí i parfémy s vůní zeleného čaje.

Zelený čaj a jeho blahodárná moc

Svou velkolepou slávu čaj započal kdysi dávno v Číně. První záznamy sahají až k 5000 let před naším letopočtem, tehdy se ovšem ještě z této rostliny nepřipravoval čaj, jak ho známe dnes. Fungoval sám o sobě jako léčivá bylina. Oblíbený horký nápoj se začal vařit až o pár tisícovek let později. Legenda udává, že za vznikem dnes tak oblíbeného rituálu stála obyčejná náhoda. Zkrátka a dobře, čajové lístky někomu spadly do hrnku s teplou vodou. Příjemná chuť a nevídaný osvěžující efekt ihned všechny okouzlily. Čajové dýchánky si ovšem mohli dovolit pouze majetnější lidé, čaj byl totiž celkem dlouho považován za luxusní zboží. Navzdory své popularitě čaj doputoval do Evropy až v 16. století.

Bez svého každodenního šálku čaje si dnes nedokážou svůj život představit miliardy lidí. Nejčastěji se popíjí černý čaj, zelený si ale postupně také získává obrovské zástupy fanoušků. Nejenže skvěle chutná a funguje jako spolehlivý životabudič, navíc má velmi pozitivní vliv na zdraví. Obsahuje spoustu živin a antioxidantů, které posilují imunitní systém, brání předčasnému stárnutí pokožky a také podporuje spalování kalorií. Čím dál víc lidí zeleným čajem nahrazuje milovanou kávu.

Jak voní parfémy s vůní zeleného čaje?

Do zorného pole parfémářů čaj pronikl až poměrně pozdě a první parfémy s vůní zeleného čaje se objevily na trhu až v 90. letech minulého století. Nejslavnějším z nich se stal legendární Green Tea od Elizabeth Arden, který dodnes milují miliony žen a existuje v desítkách variant. 

Zelený čaj jako vonná složka voní velmi svěže. Sladká, bylinková, zelená vůně se v parfému postará o jedinečný příval svěžesti a nespoutané energie. Vychutnejte si svůj oblíbený čaj třeba několikrát denně díky překrásným parfémům s vůní zeleného čaje!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest