Sally Hansen

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Sally Hansen

Značka Sally Hansen je americká legenda, která v současnosti pokrývá 5 kategorií kosmetických výrobků: laky na nehty (přes 300 odstínů), péče o nehty, samoopalovací prostředky, odstraňování chloupků a kosmetické pomůcky. Její zakladatelka Sally Hansen, stejně jako další nezávislé podnikatelky Helena Rubinstein a Estée Lauder, odmítla svět ovládaný muži a definovala kosmetický průmysl vlastním způsobem. Přitom se nemohla spolehnout na žádná privilegia ani bohatství – až na vrchol odvětví vystoupila úplně sama. Vyvinula jedinečné přípravky, za nimiž značka Sally Hansen stojí dodnes. Půvabné a zdravé nehty, které se nelámou, neštěpí, neodloupávají ani nepraskají, můžete mít díky ní snadno i vy.

Sally Hansen: Krása je mnohem víc než lak na nehty…

Sally Hansen (1908–1963) byla úspěšná americká podnikatelka, vynálezkyně, tanečnice, herečka a spisovatelka. Měla nadčasové názory a věřila v posílení pozice ženy v oblasti krásy, obchodu a života obecně. Roku 1946 opustila svou hollywoodskou kosmetickou společnost a v New Yorku založila vlastní značku Sally Hansen Inc. Už na začátku ji proslavil zpevňovač nehtů Hard As Nails. Dnes je nehtová kosmetika Sally Hansen  v USA značkou číslo 1 a vyváží se do více než 55 zemí celého světa. „Krása ženy je mocnou silou,“ řekla Sally Hansen už roku 1934. Časem tento výrok rozšířila: „Krása je mnohem víc než lak na nehty… Krása je laskavost, tolerance, charakter a duševní postoj.

Nejoblíbenější produkty americké značky Sally Hansen

Značka Sally Hansen využívá nejmodernější technologie. Její přípravky dodávají nehtům vitamín E, provitamín B5, mořské minerály, kalcium a magnezium. Výtažek z bílého čaje nehty hydratuje a zabraňuje tak jejich lámavosti. Mezi nejoblíbenější produkty značky Sally Hansen  náleží gelové laky na nehty Miracle Gel, s nimiž i doma a bez LED/UV lampy dosáhnete vynikajících výsledků. Žádaná je rovněž profesionální kúra pro růst nehtů Nailgrowth Miracle či výživný olej na nehty Vitamin E Nail Cuticle Oil. Vyzkoušejte i vy kvalitní a účinné produkty nehtové kosmetiky Sally Hansen. Pečlivě upravené ruce vás budou vždy a všude skvěle reprezentovat!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest