Clinique Aromatics Elixir Toaletní voda pro ženy 45 ml

15x

Popis produktu

Aromatics Elixir je vůně pro sebevědomou zralou ženu, která ji unese. Aromatics Elixir je klasifikován jako chypre-květinová vůně. První závan je poměrně ostré chypré, ale nenechte se odradit, za malou chvíli se vůně krásně rozloží. Poté přijdou ke slovu růže - temné, tmavě červené, jasmín a pačuli. Heřmánek dodává vůni jemný bylinný podtón.

Hodnocení 3.8
  • 92 %zákazníků doporučuje
  • 15hodnocení uživatelů

Recenze 15x


Adéla Bartlová

Aromatics Elixir od Clinique je klasická květinová chypre. Znalkyním se z těchto slov rozzáří oči, ženy, které mají raději moderní vůně, se teď na fotku nenápadně jednoduchého flakonu asi zadívaly trochu podezřívavě. Pojďme si přiblížit jeho zlatavý obsah.

 

V sedmdesátých letech, kdy se Aromatics Elixir ocitl na trhu coby první vůně značky Clinique, se v dámských (vlastně i pánských) parfémech úplně běžně používaly ingredience jako aldehydy, větvičník, vetiver. Parfémy se neposuzovaly podle prvních tónů, ale nechávaly se rozvonět, protože ty první tóny bývaly často nepříjemně ostré. Ne vždycky to dobře dopadlo, i tehdy existovala spousta nepovedených, právem dávno zapomenutých vůní. Aromatics Elixir k nim naštěstí nepatřil a stal se klasikou.

 

Na začátku vás přepadnou břitce mýdlové aldehydy smíchané s dřevitými, mechovými a bylinnými tóny. Aplikujte opatrně, jeden střik stačí... Počkejte, až se vůně rozleží, a potom se kochejte: k lesním tónům se přidává zemitě suchá pačuli, vůně bylin (šalvěj, verbena, heřmánek) a tlumené květiny. Parfém je mírně hřejivý, kromě popsaných tónů se z něj ozývá koření, suché citrusy a sametový základ se santalovým dřevem, mošusem a bílými květinami. Aromatics Elixir je jako letní procházka lesem a loukami, mezi jehličím, živými stromy a uschlými větvemi, zelenou trávou a voňavým býlím. Je klasický, dámský, ale má mladou duši.

 

Doporučuji k vyzkoušení i mužům, dnes mohou klasické chyprovky nosit obě pohlaví a nikdo nic nepozná ;)

Celkové hodnocení

dost zvláštní a silná vůně, ale pro mne užasná

  • užasná vůně, která se nedá vylíčit, musí se zkusit

protistresova vune,každy se pta,čim to vonim,je tež krasna,ale brzo mne omrzela ale ted ji použiva dcera a kamaradka a ty už maji druhou,moc se jim libi,spiše je to Italska vune,vyperete oblečeni a stale ji citite,drži jako blazen.

Luboš

Tu vůni jsem poznal poprvé u zahraniční průvodkyně jedné cestovní agentury. Ta vůně mne přímo omámila a stala se mi drogou! Ještě dnes ji cítím. Nádhera! Kupuji ji své přítelkyni...

teufel

Mě se nelíbí,na mě vylezla desinfekce a ani můj přítel z ní nebyl nadšený.:-(

podle popisu vůně jsem očekávala, že parfém bude vonět trochu jinak. Mám spoust vůní, které mají v základu dřevo, ale tato voní úplně jinak než ty, které už mám. Nicméně tato vůně byla "střelbou na slepo", protože jsem netušila jak přesně voní, ale tak jsem spokojené. Vůně je intenzivní, což od parfému očekávám a co mi vyhovuje. Při prvním použití jsem si představila ty zahraniční dámy s norkovým kožichem a diamatem na krku:D


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: