Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Čištění a sterilizace

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Čištění a sterilizace

Při péči o vaše děťátko není nic důležitějšího než udržování dokonalé hygieny kojeneckých lahví a saviček. Zejména v raném věku dítěte je nezbytné provádět pravidelné čištění a sterilizaci, abyste zajistili prevenci infekcí a ochranu jeho zdraví. Ale nebojte se, moderní metody a produkty vám tento proces značně usnadní. Ušetřený čas a energii pak můžete věnovat vašemu drobečkovi. Připravte si vše pro čištění a sterilizaci kojeneckých potřeb v dostatečném předstihu.

Tradiční i novodobé způsoby čištění a sterilizace

Pro ruční mytí dětských lahví a saviček byly vyvinuty kartáčky s jemnými štětinami, s nimiž snadno odstraníte zbytky tekutin a jídla. S pomocí menších a větších kartáčků a speciálních čisticích prostředků precizně vyčistíte všechny části lahví a saviček. Tradičním způsobem sterilizace dětských lahví a saviček je vyvařování. Jednoduše dáte láhev a savičku do hrnce s vroucí vodou a necháte je vařit po dobu několika minut. Tím se zničí mikroorganismy a bakterie. Před použitím je třeba vše důkladně opláchnout. Praktickou a rychlou sterilizaci v současnosti poskytují sterilizátory dětských lahví a saviček na elektřinu nebo mikrovlnnou energii.

Co ještě pomůže udržet dětské lahve a savičky v čistotě?

V období péče o kojence a batole se vám může doma hodit i speciální odkapávač na kojenecké lahve a příslušenství. Výrobek s nadčasovým designem nabízí místo až na osm lahví a příslušenství, je skladný, neobsahuje BPA a lze ho umýt v myčce na nádobí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest