Chloé L´Eau

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Chloé L´Eau

Chloé L'Eau (2019) je nádherná ženská vůně, která vás nikdy nezklame. Dokonale doplní váš styl při plnění povinností, oddechu i romantických chvilkách ve dvou. V jejím srdci ucítíte magnolii a damašskou růži – nejvýraznější svého druhu. Růžová vůně zklidňuje, pozdvihuje ducha, rozvíjí lásku, zabírá proti nejrůznějším ženským potížím, smutku i depresím. Nejen proto si však dopřejte toaletní vodu a doprovodnou kosmetiku Chloé L'Eau. Její něžný, přepychový design potěší i další smysly. Jednoduše vám do života vnese radost, novou energii a inspiraci.

Chloé L'Eau: vůně oslavující svobodomyslnou ženu propojenou s přírodou

Vzrušující jarní a letní toaletní voda Chloé L'Eau je čerstvá a svěží, přesto vás nadchne svou silou a výdrží. Úvodu vonné kompozice Chloé L'Eau vládne jiskřivý grapefruit, liči a růže, srdci damašská růže a magnolie, základu pak cedrové dřevo, hřejivá ambra, sexy pižmo a zemitý větvičník. Luxusní vyznění toaletní vody podporuje typické plisované sklo, růžový a stříbrný design značky Chloé. Vystavte si ji hrdě na svém toaletním stolku!

Chloé – láskyplné vůně přímo ze sladké Francie

Toaletní voda Chloé L'Eau je následovnicí věhlasné parfémované vody Chloé (2008) s dominantní růží, pivoňkou a liči. Parfémy Chloé mistrovsky odrážejí největší ženské přednosti, takže jsou spolehlivými lákadly pro muže. Také jejich flakony ovázané stužkou odkazují k láskyplným vonným tradicím, v nichž jsou právě Francouzi nepřekonatelní… S vůněmi Chloé si osvojíte umění francouzského svádění hravě a přirozeně.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest