Carner Barcelona Woody Collection D600 Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Carner Barcelona Woody Collection D600 slučuje exotické středomořské vůně květin, zralého ovoce, dřeva a koření. Je plná životodárného slunce a zároveň vzrušujícího městského ruchu Barcelony. Celoroční dřevitá parfémovaná voda D600 skvěle vynikne na ženské i mužské pokožce, poté, co jedinečně splyne s vlastní tělesnou vůní každého uživatele. Vůni D600 sestavil zkušený parfémář Christophe Raynaud a světlo světa spatřila roku 2010.

Květinově-vanilková vůně pro oba

Parfém Carner Barcelona Woody Collection D600 startuje energií bergamotu, grapefruitu a pepře. V srdci se přidává silný kosatec, jasmín a kardamom, v základu vanilka, cedr a vetiver. Parfémovaná voda D600 z kolekce dřevitých vůní značky Carner Barcelona je vynikajícím potěšením či dárkem pro manželský pár nebo partnery. Oběma uživatelům bude sloužit jako vonný doplněk jediná lahvička, až po okraj naplněná emocemi.

Prožijte den v rušné Barceloně!

Parfémovaná voda Carner Barcelona Woody Collection D600 vás pomyslně zavede do španělské metropole Barcelony, na Las Ramblas, hlavní turistickou, zábavní a nákupní ulici. Budete se prodírat davy lidí, prohlížet obchody a výtvory malířů, poslouchat pouliční hudbu, kochat se živými sochami a záplavou květin. Navštívíte také slavnou tržnici La Boqueria, obchodní třídu Passeig de Gràcia i ulici Avenida Diagonal, která protíná Barcelonu diagonálně a dosahuje až k moři.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest