Banana Republic Icon Collection 17 Oud Mosaic Parfémovaná voda 75 ml unisex

2x

Popis produktu

Parfémovaná voda Banana Republic 17 Oud Mosaic náleží do rodiny dnes velmi oblíbených unisex vůní, které mohou nosit ženy i muži. Často si je dopřávají páry, které jsou díky nim ještě lépe sladěné. Vůně 17 Oud Mosaic, určená především pro zimní společenské příležitosti, spojuje svými ingrediencemi celý svět: americké a evropské ovoce, koření ze Středního východu a smyslné květiny z Asie.

Vůně turecké růže a agarového dřeva

Parfém Banana Republic 17 Oud Mosaic otevírají tóny kardamomu, bílého pepře a švestky, které v srdci následuje labdanum, šafrán a růže. Základu vévodí ambra, pižmo a agarové dřevo. Ať jste žena, či muž, určitě si v něm najdete to své a obohatíte vaše smyslové zkušenosti.

Jak se uvolňují vůně z parfému?

Parfémy obvykle charakterizuje horní, střední a spodní vrstva. Vysoké tóny se označují také jako hlava. Ucítíte je hned a voní asi 15 minut. Běžně mezi ně náleží ovoce, koření a květiny. Střední tóny neboli srdce parfému se rozvine za několik minut a voní 2 až 3 hodiny. Zahrnuje ovoce a těžší květiny. Spodní tóny, tedy základ parfému, charakterizují látky, které se na pokožce udrží nejdéle a voní ještě 3 až 4 hodiny po aplikaci. Je to především koření, santalové či jiné dřevo, ambra, pačuli, pižmo a vetiver.

Alternativy produktu Alternativy Banana Republic Icon Collection 17 Oud Mosaic

Líbí se vám vůně Banana Republic Icon Collection 17 Oud Mosaic? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Banana Republic Icon Collection 17 Oud Mosaic velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení 5.0

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

gitouche

Trochu těžší vůně, vhodná spíše do společnosti nebo na večer. Příjemná, solidní výdrž.

  • Sice poněkud těžší vůně, ale má dlouhou výdrž a je za dobrou cenu (kupoval jsem tester).
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: