Angel Schlesser Femme Toaletní vody pro ženy

Skladem 1 až 3 ks   |  (ID: )
 
438
Doručíme

ZÁRUKA ORIGINALITY

Originální produkty z ověřených distribucí.

13+ ESHOPŮ V EVROPĚ

Spolehlivá značka s mezinárodním dosahem.

DOPRAVA OD 50 Kč

Rychlé doručení. Doprava zdarma nad 2 490 Kč.

Popis produktu

Angel Schlesser Femme Adorable by Angel Schlesser je květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2018. Tento parfém je ideální volbou pro ty, kteří hledají jemnou a sofistikovanou vůni s výraznými květinovými a ovocnými tóny. Femme Adorable Vás zahalí do elegantního a přitažlivého aroma, které zanechá nezapomenutelný dojem. Složení parfému je pečlivě vyvážené a promyšlené do posledního detailu. Hlavními složkami jsou citrusy, bergamot a zelené jablko, které tvoří svěží a ovocný úvod. Střední noty tvoří grasse růže, fialka a jasmín sambac, které přinášejí bohatou květinovou vrstvu. Základní noty jsou tvořeny pižmem, vanilkou a santalovým dřevem, které dodávají vůni hloubku, teplo a smyslnost. Tento parfém je ideální volbou pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete působit svěže a elegantně. Nechte se unést jeho jemnou a harmonickou vůní a přidejte do svého života kapku luxusu.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 3.4

(hodnoceno 8x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 8x recenze zákazníků

Recenze 8x


kateřina
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Někde,myslím že na Heurece jsem četla,že by to snad měl být parfém od Thierry Mugler.....tak nevím

M
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Já bych ji zařadila mezi unisex,typově CK One...skutečně chladná,nesladká nekvětinová osvěžující ,vyloženě jen pro hodně horké dny.Začátek citrusový,přechází do dřevité vůně s kořením.....pro toho,kdo kdo má rád tyhle suché,ne vyloženě ženské" květinky"

zuzana
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

dostala jsem ji jako dárek a když trochu vyprchá tak mně teda voní malinko jako pánská :-/

beruše
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Zkoušela jsem u kamarádky, která si jí dovezla z dovolené a byla tak příjemná, že jsem měla pořád zápěstí na nose ;o)) Svěží s dřevitým tónem, pepř jí dodává příjemný šmrnc...bohužel než jsem se rozhoupala, byla vyprodaná a už dloooouho tu není :o((

Simona
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Tak, je to toaletní voda, takže výdrž poměrně slabší. DKNY woman až tak podobná není, je hodně citrusová, ale ne tak lacině jako většina citrusovek, mírně oslazená a hlavně disponuje příjemným dřevitým nádechem. Je to trošku polejvák, ale protože je veskrze lehká, letní, vůbec to nevadí.

LuciaG
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

V recenziách je táto vôňa prirovnávaná k DKNY - Women.

florance
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

dá sa táto vôňa prirovnať k nejakej inej? Cena je zaujímavá, zloženie je zaujímave... Kto ju ešte pozná? Podeľte sa o názory.

jana martinaková
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

špica


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest