A-Derma

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce A-Derma

Hvězdnou ingrediencí kosmetických přípravků značky A-Derma je výtažek z výhonků ovsa Rhealba, který posiluje a chrání kožní bariéru, má prokázaný protizánětlivý účinek, zklidňuje, regeneruje a hydratuje pokožku,

A-Derma: průkopník v přírodní péči o pleť

Francouzskou značku A-Derma charakterizuje průkopnický dermatologický přístup založený na síle rostlin, který umožňuje jakkoli citlivé pokožce přirozeně opět získat rovnováhu. Společnost plně oddaná lidem a přírodě vznikla v 80. letech 20. století, kdy tento způsob řešení pleťových problémů ještě nebyl v módě. Díky tomu se jí podařilo získat řadu cenných zkušeností, z nichž nyní můžete těžit i vy.

Vyzkoušejte od A-Derma například…

unisex tělový krém pro citlivou, podrážděnou i atopickou pokožku Exomega Control Emollient Cream, který stačí na postižená místa nanést jednou denně. Body sbírá také A-Derma Phys-AC Purifying Foaming Gel, čisticí pěnový gel pro problematickou pleť se sklonem k akné. Má 100% přírodní složení a jeho schopnost hloubkově čistit a hydratovat omezuje veškeré nežádoucí projevy akné. Do třetice doporučujeme dámský hydratační a vyživující sprchový gel A-Derma Les Indispensables Ultra-Rich, který šetrně čistí pokožku celého těla a zároveň jí poskytuje potřebnou péči.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest