Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Izia
Cena
-

Sisley Izia

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Sisley Izia

Velmi ženskou růži, obklopenou svěžestí bílého bergamotu a podtrženou tradičními aldehydy předkládá dámská vůně Sisley Izia z roku 2017. S vůní Izia je těsně spjata působivá lahvička, evokující jas a hřejivost slunce. Vyberte si parfémový klenot Sisley Izia!

Sisley Izia: nadčasové květinové mámení

Vonnou kompozici Sisley Izia rozehrává pikantní růžový pepř, mýdlové aldehydy a svěží bílý bergamot. Romantickému květinovému srdci vládne konvalinka, jasmín, růže, andělika a pivoňka. V základu svou aromatickou sílu předvádí cedrové dřevo, ambra a pižmo. Na trhu se objevují i dárkové kazety, doplňující parfémovanou vodu Sisley Izia shodně provoněným tělovým mlékem. S podporou tělového mléka, aplikovaného ideálně hned po osprchování, se vám sexy vonná kompozice Izia dostane až pod kůži.

Značka Sisley uplatňuje aromaterapii a fytoterapii už od 70. let 20. století

Květinově-aldehydovou parfémovanou vodu Izia přináší na trh francouzská rodinná společnost Sisley. Můžete si dopřát také její uznávanou pleťovou, tělovou a dekorativní kosmetiku s přírodními aktivními látkami. Ženy z celého světa si oblíbily hydratační krémy, omlazující séra, čisticí nebo opalovací kosmetiku značky Sisley. To, že budoucnost kosmetiky tkví v přírodních látkách, objevili zakladatelé Sisley, manželé Hubert a Isabelle d’Ornano už v roce 1976. Díky jejich vizionářskému i letitému vědeckému přístupu charakterizuje kosmetiku Sisley mimořádná účinnost a kožní snášenlivost, jednoznačné výsledky i příjemné používání. A korunou kosmetické péče Sisley se nyní pro vás může stát vzrušující parfémovaná voda Izia…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest