Nastavení filtrů
Pohlaví Řada Typ produktu
Cena
-

Shiseido

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Shiseido

Víte, že japonská značka Shiseido již existuje téměř 150 let? Společnost, která v Japonsku položila základy moderním lékárnám, ale i kosmetickému průmyslu, založil v roce 1872 Arinobu Fukuhara z jednoduchého důvodu. Nebyl vůbec spokojený s úrovní japonské medicíny a díky svým cestám za oceán věděl, že je na tomto poli neustále co zlepšovat. V moderní tokijské čtvrti Ginza si proto otevřel vůbec první lékárnu západního stylu v Japonsku. Dnes je Shiseido největší japonskou kosmetickou firmou, která zdatně kombinuje západní vlivy s východními tradicemi a uvádí na trh nejen oblíbené kosmetické přípravky, ale také opěvované parfémy.

Nadčasová kosmetika Shiseido

Oblíbená lékárna Shiseido se postupem času odklonila od lékárenských přípravků a čím dál víc zaměřovala svou pozornost ke kosmetice. V roce 1897 představila značka Shiseido dodnes populární pleťovou vodu Eudermine pro hydrataci a zjemnění pleti, o 20 let později pak přišel revoluční Rainbow Face Powder, sypký pudr v 7 barevných odstínech. Ptáte se, co na něm bylo tak zvláštního? Japonské ženy se začátkem minulého století pudrovaly výhradně bílými pudry. Není divu, že se z těchto barevných stal okamžitý hit. Během století vzniklo mnoho legendárních kosmetických produktů, postupně se přidaly i parfémy Shiseido a značka s velkým úspěchem expandovala do celého světa.

Od pleťové péče a dekorativní kosmetiky k parfémům

Dnes parfémy a kosmetiku Shiseido najdete ve všech prestižních parfumeriích i v milionech domácností. Zákazníci milují spolehlivou efektivitu, kvalitní přírodní složky i příjemné textury kosmetiky, stejně jako sofistikované vonné kompozice parfémů Shiseido. Vyzkoušejte i vy oblíbené linie Benefiance, Future Solution či Bio-Performance, nebo se nechte unést voňavými tóny prvního parfému Shiseido Zen.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest