Shiseido Zen

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Shiseido Zen

S velmi oblíbenou vůní Shiseido Zen (2007) dosáhnete souladu těla, mysli a duše jako při meditaci. Její účinek a celkový pocit čistoty ještě podtrhuje stejnojmenný sprchový gel. Vytvořte si domácí wellness a posilněte sebevědomí s touto harmonickou vonnou směsí, prověřenou ženami napříč světadíly.

Shiseido Zen: „zenová“ vůně pro celkovou vyrovnanost

Zářivou květinově-dřevitě-pižmovou parfémovanou vodu Shiseido Zen navrhl parfémář Michel Almairac. Otevření obstarávají pikantní noty grapefruitu, bergamotu, pomeranče, ananasu a modré růže. Srdce tvoří velkorysá květinová kytice z frézie, gardénie, fialky, konvalinky, čínské růže a lotosového květu. Zaznamenáte v něm i šťavnaté tóny červeného jablka. Ve smyslném základu se vyjímá pačuli, cedrové dřevo, dva druhy pižma, ambra a kadidlo. Flakonek parfému Shiseido Zen, dostupný v několika velikostech, navrhl Taisuke Kikuchi.

Od prostého svádění přejdete k duchovním dimenzím

Japonská společnost Shiseido má úctyhodnou tradici, odvíjející se od roku 1872. Její základ byl lékárenský, ale postupně převládlo kosmetické zaměření. Postupně se zrodila řada legendárních kosmetických produktů Shiseido, k nimž se zařadily i proslulé parfémy. Průkopníkem na poli parfémů Shiseido byl právě Zen, jehož původní verzi ale nahradila ta z roku 2007. Parfém Shiseido Zen dokládá tvrzení, že zatímco lidé na Západě považují vůni za prostředek svádění, Japonci jí dodávají osobnější, až duchovní dimenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest