Sergio Tacchini Uomo

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Sergio Tacchini Uomo

Předvádějte světu znovu a znovu své mužské charisma a sex-appeal! Harmonické spojení silných aromat ambry, šalvěje a cedru nabízí populární pánská vonná řada Sergio Tacchini Uomo. Základem je velkoobjemová toaletní voda za skvělou cenu, která přitom svým účinkem dostihuje i mnohem dražší parfémy.

Sergio Tacchini Uomo: klasická vůně čistoty a zvýšeného sebevědomí

Toaletní voda a doprovodná kosmetika Sergio Tacchini Uomo vám na dlouhé hodiny zajistí pocit čerstvého osprchování a také podpoří vaše sebevědomí – předpoklad úspěchů na všech frontách. Startuje hřejivými tóny ambry – symbolu svůdnosti. Po chvíli se na hodinku dvě projeví její šalvějové srdce a v nejtrvanlivější základové vrstvě jemné cedrové dřevo. Soulad vonných ingrediencí ještě umocňuje elegantní flakonek s čistými liniemi. Za vůní stojí italská společnost Sergio Tacchini. Náleží legendárnímu tenistovi téhož jména, což se odráží v produkci jejího sportovního oblečení i energických parfémů, které značka vyvíjí už od roku 1987.

Tip pro vaši partnerku – EdP Sergio Tacchini Splendida

Vaší partnerce by se mohla zamlouvat parfémovaná voda Sergio Tacchini Splendida, lákající sametovostí bílé broskve, gurmánskými akordy mandle a medu, jiskřivostí bergamotu i elegancí dřeva. Atraktivní je i srdce naplněné aromaty kosatce, jasmínu a pivoňky. Mladistvá, do tajemné černi oděná parfémovaná voda Sergio Tacchini Splendida je vynikajícím vonným podpisem akční ženy 21. století. Slaďte se vonnými doplňky dynamické italské značky Sergio Tacchini!

Doprava:
Platba:
Certifikace: