Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Scholl Velvet Smooth™

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Scholl Velvet Smooth™

Toužíte-li po hebkých nožkách a lehkém kroku, zapátrejte v řadě Scholl Velvet Smooth™! Díky jejím důmyslným nástrojům znásobíte krásu i vitalitu svých nohou a budete je moci směle vystavit všem zrakům v módních střevíčkách i s lakem na nehty. Třeba na mořské nebo lázeňské promenádě… Už se těšíte? Tak ještě zařídit pár nezbytností a nejlepší sezóna vašeho života může začít.

Scholl Velvet Smooth™: klasické i elektrické pilníky na nohy s náhradními hlavicemi

Oblíbený je zejména elektrický pilník Scholl Velvet Smooth™ na suchá popraskaná chodidla, jímž hravě odstraníte ztvrdlou kůži. Nástroj také předchází popraskání pokožky chodidel. Funguje snadno: jen do něho upevníte rotační hlavici, přidáte tužkové baterie a už jemně, bezbolestně obrušujete suchou kůži. Hlavice vydrží dlouho a po dosloužení si na tomto místě zajistíte náhradní. Po proceduře se doporučuje vmasírovat do chodidel pečující krém značky Scholl.

Peeling suché pokožky nohou je možný i s manuálním pilníkem Scholl Velvet Smooth™ Dual Action Diamond Crystals. Nástroj s ergonomickou rukojetí šetrně odstraňuje ztvrdlou kůži díky povrchu s jemnými diamantovými krystalky. Drsná strana slouží k odstranění hrubé kůže a jemná strana zajistí konečnou detailní úpravu.

Důvěřujte i vy celosvětově uznávané značce Scholl

Nesmiřujte se s rozbolavělýma nohama. Profesionální pedikúra a pilníky k domácímu použití jsou dozajista základem. U celosvětově uznávané značky Scholl si můžete objednat rovněž krém na rozpraskané paty či gelové vložky do bot. Frčí také pero na kuří oka, speciální kúra na nehtovou mykózu, 24hodinový deodorant na nohy či intenzivní vyživující maska na nohy v podobě ponožek.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest