S.T. Dupont Passenger Toaletní vody pro muže

14x

Popis produktu

Toaletní voda S.T. Dupont Passenger pro muže je inspirována cestováním, dobrodružstvím a exotikou. Pikantní toaletka zpočátku exploduje energií citrusů a zemitostí fialkových lístků. V kořeněném srdci se rozvíjí zázvor, růžový pepř, kardamom a levandule. V závěru doznívá guajakové dřevo a benzoin. Tato esence přináší mužné aroma tmavé kůže, která je použita i na originálním flakonu.

Vskutku průrazná pánská vůně

Parfém S.T. Dupont Passenger je trochu těžší příjemná pánská vůně, která se stane vaším věrným průvodcem od jara do zimy, po celý den. Skvěle vyzní jak v kanceláři, tak při večerních příležitostech. A samozřejmě na cestách, k nimž je přímo předurčena. Důmyslně zkombinované složky toaletní vody S.T. Dupont Passenger vás zavedou do Indie, Guatemaly, Laosu či Paraguaye. Díky afrodiziaku guajakovému dřevu se stanete neodolatelným gentlemanem.

Parfémy značky S.T. Dupont

Luxusní francouzská značka S.T. Dupont s tradicí od roku 1872 proslula svými zlatými zapalovači, tužkami, hodinkami a peněženkami. Je dodavatelem vysoce kvalitního zboží pro královské rodiny a celebrity z celého světa. Proslavila se také exkluzivními pánskými parfémy, mezi nimiž má čestné místo i toaletní voda S.T. Dupont Passenger z roku 2008. Dnes značka S.T. Dupont vyrábí doplňky pro muže i ženy.

Hodnocení 4.2
  • 80 %zákazníků doporučuje
  • 14hodnocení uživatelů

Recenze 14x


  • kvalitní
  • dlouhá výdrž
Petr

Nevyhovuje mi Zaměnitelný obal

parfém jsem koupila díky nízké ceně, ale voní nádherně spíše jako denní parfém, ale raději pro muže, kteří umí parfémy používat je velmi specifický po rozložení, proto doporučuji vyzkoušet na kůži, na papírku se nerozvinul stejně již byl ohodnocen jinými ženami, jako krásná vůně pánům s džínami a tričkem jej nedoporučuji, hodí se více ke košili nebo i obleku, ale není to typický večerní parfém, i po ránu budete svému okolí vonět příjemně

  • málo používaná značka mezi muži
  • krásná vůně za nízkou cenu a zároveň voní draze
  • dlouhá výdrž a po rozvonění je úžasná
Hana

Je skvělá ! Voněla mi hned na první "čuch", proto ji dostal partner, který si ji rovněž oblíbil ! Skvělá výdrž !

Vůně kupovaná bez zkoušení.Trochu přešlap.

  • Krásný flakon.
  • Vůně připomíná kloubní mazání...:-)

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: