Nastavení filtrů

S.T. Dupont

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce S.T. Dupont

S.T. Dupont vytváří výjimečné produkty pro výjimečné lidi již téměř 150 let. Ať už se jedná o parfémy, zapalovače, pera, nebo cestovní zavazadla, s kterými společnost začínala, zboží této značky patří k těm nejluxusnějším. S.T. Dupont je od samého vzniku poháněn odvážnými vizemi a nevídanou vášní pro výrobu předmětů, které vzbuzují touhu. Právě proto je s velkou chutí vyhledávají celebrity, královské rodiny a další zámožní klienti. S.T. Dupont je zkrátka místem, kde se i ty nejodvážnější sny mění ve skutečnost.

S.T. Dupont a jeho luxusní zavazadla

Prvním snem zakladatele společnosti, 25letého Simona Tissota Duponta, bylo vyrábět výjimečná zavazadla pro francouzskou smetánku. V roce 1872 si proto otevřel vlastní dílnu a obchod. Podnikání zahájil výrobou personalizovaných zavazadel s úžasnými detaily a osobními iniciály. Každý, kdo tenkrát v Paříži něco znamenal, musel mít svůj kousek od Duponta. Mezi prvními zákazníky patřil i Napoleon III. a jeho žena Eugenie. Konec 19. století navíc odstartoval zlatou éru cestování a zlaté časy začaly i S.T. Dupontovi a jeho cestovním zavazadlům.

Inspirace v podhůří francouzských Alp

S.T. Dupont díky své víře v inovace, prestižním materiálům a řemeslné zručnosti nastavil nový standard pro luxusní zavazadla. V roce 1924 firma přešla do rukou Dupontových synů a neustálý růst poptávky vedl k přesunu výroby do městečka Faverges, kousek od rodinného sídla v podhůří Alp. Nedaleko leží idylické Lac d'Annecy, nejčistší jezero v Evropě, a právě průzračně čistá voda, svěží horský vzduch a blankytně modré nebe dodnes inspirují designéry značky S.T. Dupont. Právě proto ho milují členové královských rodů, světoví lídři, hvězdy stříbrného plátna i módní ikony z celého světa.

Jedinečné parfémy S.T. Dupont

Svou parfémovou éru S.T. Dupont rozjel v roce 1998, kdy představil svůj první parfém. Aromaticko-dřevitou vůni S.T.Dupont pour Homme a chyprově-květinovou parfémovanou vodu S.T. Dupont pour Femme. Od té doby vytvořila značka desítky oblíbených vůní pro ženy i muže. Vybírejte z kolekcí 58 Avenue Montaigne, Passenger, Signature nebo So Dupont a získejte jedinečnou vůni s luxusní nálepkou S.T. Dupont!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest