Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Roušky a respirátory

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Roušky a respirátory

Zajistěte si roušky a respirátory pro snížení rizika infekce pohodlně online. Myslete na celou rodinu a vybavte se do zásoby. Vedeme opakovaně použitelné dětské roušky s atraktivními motivy, také v dárkových kazetách s dezinfekčními gely. Oblíbené jsou jednorázové roušky v ekonomických baleních za výhodné ceny, například v počtu 50 nebo 10 kusů. V baleních po více kusech jsou dostupné i respirátory třídy FFP2, složené z několika vrstev a přitom lehké, prodyšné.

Správné použití roušek a respirátorů

Rouškou či respirátorem si zakryjte ústa a nos. Má-li kovovou část, vytvarujte ji podle nosu. Ubezpečte se, že mezi vaším obličejem a ústenkou nejsou žádné mezery. Pomůcky nasazujte a sundávejte za poutka, nedotýkejte se přední části. Po manipulaci s rouškou či respirátorem si očistěte ruce alkoholovou dezinfekcí nebo mýdlem a vodou.

Důležité je také větrání a udržování odstupu

Účinnost roušek a respirátorů byla a je podrobována řadě testů. Například studie Německého střediska pro letectví a vesmír ukázala, že předcházet šíření koronaviru pomáhají i obyčejné textilní roušky, přestože nejsou tak spolehlivé jako certifikované jednorázové roušky či respirátory. Studie také uvádí, že i přes nošení roušek je důležité v místnostech pravidelně větrat, aby se zabránilo zvyšování koncentrace aerosolů ve vzduchu. Lidem doporučuje od sebe udržovat odstup i při nasazených rouškách či respirátorech.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest