Revlon Charlie

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Revlon Charlie

Revlon je jedna z nejoblíbenějších amerických značek, založená paradoxně za světové hospodářské krize, roku1932. K lakům na nehty a rtěnkám Revlon, definujícím 40. léta 20. století, postupně přibývaly další a další přípravky k líčení i péči o pokožku. A protože od kosmetiky je jen krůček k parfémům, zrodila se roku 1973 revoluční květinově-aldehydová vůně Charlie.

Revlon Charlie: veleslavná vůně symbolizující mladou nezávislou ženu

Původní Charlie voněla po hyacintech, konvalinkách a dubovém mechu. Revoluční reklamní kampaň s modelkou oblečenou do kalhot zapříčinila až posedlost toaletní vodou Revlon Charlie. Stala se symbolem mladé nezávislé ženy a z pultů zmizela nebývalou rychlostí. Do tří let byla nejprodávanější vůní na světě. Časem se dočkala řady variací včetně jemných kompozic Eau Fraîche. Kterou vůni Revlon Charlie znáte nebo hodláte brzy vyzkoušet?

O vaši přízeň se ucházejí toaletní vody Revlon Charlie Silver, White či Red

Mezi složkami populární dámské toaletní vody Revlon Charlie Silver (1997) vyniká limetka, hruška, konvalinka, magnolie, meruňka a broskev. Toaletní voda Revlon Charlie White (1994) nabízí vodní meloun, konvalinku, broskev, fialku, jasmín a růži. Do třetice doporučujeme toaletní vodu Revlon Charlie Red (1993), v níž hraje prim gardénie, tuberóza, karafiát a ylang-ylang. Ať zvolíte kteroukoli vůni z řady Revlon Charlie, nadchne vás její svěžest, nadčasovost a velká dávka elegance. Navíc se jedná o vonné doplňky za mimořádně příznivé ceny.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest