Revlon Charlie Blue

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Revlon Charlie Blue

Dovolte, aby váš styl podtrhla toaletní voda či Eau Fraîche Revlon Charlie Blue – ikonická květinová vůně pro ženy, v níž se snoubí dubový mech, pelargonie, santalové dřevo, pižmo, růže a jasmín. Parfém Revlon Charlie Blue je na trhu už od roku 1973. Získal nálepku elegantní a nadčasové vůně, která upoutává stále nové generace. Je totiž nevšední, unikátní a také cenově dostupný i pro studentský rozpočet.

Revlon Charlie Blue: vonná řada pro sebejistotu a pohlazení ženské duše

Ve vonném složení Revlon Charlie Blue vás okouzlí harmonie květin v zastoupení jasmínu, růže a pelargonie, jimž vytváří rámec santalové dřevo, hebký mech a sexy pižmo. Nanášejte vůni na prohřátá místa pokožky a kromě známých zápěstí či loketních jamek využijte rafinovaně i další body, jimiž mohou být podkolenní jamky a kotníky. Takto vůně dokonale splyne s vaší osobní chemií a vytvoří váš nezaměnitelný podpis.

Jedna z variací vůně Charlie, milované už od 70. let 20. století

Americkou značku Revlon proslavil zejména dámský parfém Charlie, legendární make-up Colorstay a oblíbený lak na nehty. Na tomto místě je pro vás dostupná vůně Revlon Charlie Blue, připomínající ranní louku, na níž se po teplé noci zvolna otevírají rozmanité okvětní plátky… Dopřejte si vstup do světa fantazie a nových možností s touto osvědčenou, velmi ženskou vůní.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest