Ralph Lauren Ralph

Získejte slevu 20 % k nákupu značky Ralph Lauren. Zadejte kód RALPH20 v prvním kroku nákupního košíku a sleva je vaše!

Akce platí od 19. 9. do 2. 10. 2023. Kód je možné uplatnit pouze na e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Ralph Lauren Ralph

Vyzkoušejte stálici pro letní sezónu – dámskou vůni Ralph Lauren Ralph z roku 2000. Už její tyrkysově modrý design, připomínající dovolenou u moře, vykouzlí na vaší tváři šťastný úsměv. Ve vonné kompozici se pak snoubí italská mandarinka, japonský osmanthus, list jabloně, magnolie, žlutá frézie, boronia, pižmo a bílý kosatec.

Ralph Lauren Ralph: optimistická, mladistvá vonná řada

Pokaždé, když se obklopíte obláčkem vůně Ralph Lauren Ralph, zazáříte a začnete přijímat komplimenty. Tuto svůdnou vůni léta a kvetoucího ženství prostě musíte mít! Na trhu se objevuje i dárková kazeta Ralph Lauren Ralph, v níž běžné a cestovní balení toaletní vody doplňuje parfémované tělové mléko. Díky němu smyslný květinově-ovocný mix Ralph Lauren Ralph ve své pleti přímo „uzamknete“. Podle vůně Ralph vás každý pozná, přičemž rozhodně nepůsobí vtíravě, ale tak nějak lehce, vzdušně a křišťálově čistě.

Z recenze: Tolik pochval jsem na žádný parfém NIKDY nedostala!

Parfémy z amerického oděvního impéria Ralpha Laurena zdobí svět od 70. let 20. století a Ralph má mezi nimi výsostné postavení. „Tolik pochval jsem na žádný parfém NIKDY nedostala,“ vyjádřila se jedna z mnoha spokojených uživatelek toaletní vody Ralph Lauren Ralph. Zabydlí se toto dnes už legendární vonné dílo i na vašem toaletním stolku? Doporučujeme projít parfémový sortiment značky Ralph Lauren pečlivě – z jejích skvostů si vybere opravdu každý zájemce.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest