Ralph Lauren Romance

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Ralph Lauren Romance

Ať už se chystáte do divadla, na romantickou večeři nebo prostě jen do zaměstnání, dámské vůně a kosmetika Ralph Lauren Romance vám dají vše, co potřebujete pro dokonalý vzhled a náladu. Chcete-li se cítit sebevědomě, elegantně a přitažlivě, určitě je vyzkoušejte.

Ralph Lauren Romance: klasika, k níž se budete chtít vracet

Jsou okamžiky, které si pamatujeme celý život. Něžný dotyk ruky, romantický večer u svíček nebo první sliby věrnosti. Nechte se unést do světa romantiky s úvodními tóny vůně Ralph Lauren Romance, které spojují sladkost frézie, růže a exotického liči s jemně pikantním zázvorem. Také srdce se svou symfonií fialky, lilie a lotosu vás přenese do světa snů. Závěrečné tóny patří originální kombinaci mechu, pačuli a pižma, která dodá vašemu sebevědomí křídla. Ať už se procházíte ulicemi města nebo podél pláže, tato vůně vám umožní vykročit s plnou důvěrou a elegancí.

Další tip: Ralph Lauren Romance Beyond Romance

Vyzkoušejte také parfémovanou vodu Ralph Lauren Romance Beyond Romance! Má úplně stejnou hranatou lahvičku, rozlišenou jen barvou. Oproti bílé u předešlé Romance je nyní růžová. Celoroční vůni charakterizuje v horní vrstvě vzrušující malina, svěží mandarinka a bergamot, v romantickém květinovém srdci konvalinka, jasmín a růže, v základu vanilka, kašmír, bílé pižmo, benzoe a ambroxan. Vonný mix s převahou rozkošné maliny a vanilky zdůrazní váš přirozený šarm a vášnivost.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest