Paco Rabanne Black XS

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Paco Rabanne Black XS

Hledáte v parfémech především živočišnou energii a smyslnou sílu? Pak vás určitě osloví orientálně-dřevitá vonná řada Paco Rabanne Black XS, zahájená roku 2005. Každá vůně či kosmetický produkt, který v ní figuruje, odkrývá samou podstatu mužnosti!

Paco Rabanne Black XS: hřejivá, pikantní pánská vonná řada

Základní kompozici Paco Rabanne Black XS otevírá citron a šalvěj. Srdci vládne skořice, pralinka, tolu balzám a černý kardamom, ve spodní vrstvě se vyjímá pačuli, brazilské růžové dřevo a černá ambra. Novějším dílem je orientální pánská toaletní voda Paco Rabanne Black XS 2018. Tato vzrušující, rebelská vůně se inspiruje rock'n'rollem. Její složení je obdobné, pouze inovované a ještě více útočící na smysly. Neváhejte, vše z řady Paco Rabanne Black XS nebývale podpoří vaše sebevědomí a svůdnost.

Vyzkoušejte i elegantní černé dárkové kazety

Na trhu se objevují také stylové černé dárkové kazety Paco Rabanne Black XS. Toaletní vodu v nich může doplňovat deo sprej, sprchový gel či pánský šperk. Deodorant nastříkejte do podpaží i na další exponovaná místa nejlépe hned po osprchování. Až pak použijte toaletní vodu Paco Rabanne Black XS, a to na takzvané termobody: spánky, krk, loketní jamky… Během dne aplikaci vonných doplňků zopakujte; v létě určitě častěji než v zimě. Shodně provoněný parfém a doprovodná kosmetika jsou vaším dalším triumfem, neboť se navzájem dokonale doplňují a umožňují lákavé vonné směsi proniknout až pod kůži…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest