Paco Rabanne Black XS 2018 Parfémovaná voda pro ženy 80 ml

Popis produktu

Parfémovaná voda Paco Rabanne Black XS 2018 je novou verzí populární vůně Black XS z roku 2007. Řadí se k intenzivním orientálním dřevitým parfémům, určeným zejména k večerním slavnostním akcím. Avšak odvážná dáma neváhá a doladí se vůní Paco Rabanne Black XS 2018 i přes den. Je tak neustále svůdná, připravená na podnětná setkání s muži. A pokud už žijete v páru, pořiďte svému milému Black XS 2018 v pánské verzi. Naladíte se tak na stejnou vonnou notu.

Vášnivá kakaově-brusinková vůně

Dámský parfém Paco Rabanne Black XS 2018 otevírají brusinky, růžový pepř a exotické ovoce tamarind. Srdce kompozice předá vaší pleti působivé kakaové, fialkové a růžové vonné akordy. Základ rozechvívá černá vanilka, k níž se přidávají v parfémářství velmi ceněná dřeva santal a massoia.

Má v sobě něco návykového…

Paco Rabanne, původem španělský módní návrhář, prožil větší část života ve Francii, která na jeho vnímání pochopitelně zanechala hluboký otisk. Prosadil se jak v oblasti módy, tak parfémů. Paco Rabanne Black XS 2018 má také dobré recenze, například: „Když se navoním touto vůní, připadám si, jako bych jedla čokoládové lanýže poprášené kakaem.“ „Nádherně voní zvláště na studeném zimním vzduchu. Vyhovuje mi více na oblečení než na kůži. Celkově se mi moc líbí. Má v sobě něco návykového.“ „Miluji originál Black XS, proto jsem chtěla i tento flakon v nádherných barvách. Verze 2018 je vzrušující!

Alternativy produktu Alternativy Paco Rabanne Black XS 2018

Líbí se vám vůně Paco Rabanne Black XS 2018? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Paco Rabanne Black XS 2018 velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: