Paco Rabanne 1 Million Lucky Toaletní vody pro muže

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Toaletní voda Paco Rabanne 1 Million Lucky z roku 2018 učaruje muži, který miluje rychlá auta a moderní životní styl. Dokáže se chopit příležitosti, aby ihned zhmotnil své sny. Nenechává se svazovat pravidly a vžitými představami okolí. Svých cílů dosahuje tvrdohlavostí a okamžitým uplatňováním tvůrčích nápadů. Pracuje efektivně, aby si našel dostatek času i na zábavu. Právě takového muže věrně doprovodí toaletní voda Paco Rabanne 1 Million Lucky – po celý rok, přes den i večer, při povinnostech i ve volném čase.

Vůni vévodí oříšky, med a švestky

Pánský parfém Paco Rabanne 1 Million Lucky otevírá svěží vůně ozónu, známá z přírody po bouřce, a švestkově-grapefruitové aroma. Ovocné tóny se následně proměňují v intenzivní květinově-gurmánský mix tvořený lískovými oříšky, sladkým medem a jasmínem. Symfonie cedrového a kašmírového dřeva jde ruku v ruce se zemitými tóny pačuli, vetiveru a větvičníku. Vůně 1 Million Lucky ve vás probudí dravého lva!

Žijte svobodně a naplňte své poslání

Nejprodávanější parfémy z módního domu Paco Rabanne, pánský 1 Million (2008) a dámský Lady Million (2010), se na jaře roku 2018 dočkaly nové interpretace – 1 Million Lucky a Lady Million Lucky. Jejich tvůrci v nich zachytili vzácnost každého životního okamžiku. Poselství, které přináší pánská toaletní voda Paco Rabanne 1 Million Lucky, zní: „Jde-li okolo vás štěstí, hned ho zachyťte! Žijte svůj život bez hranic…“

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.5

(hodnoceno 4x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 3x recenze zákazníků

Recenze 3x


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Parfém je úžasný.

Marek
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Krásná vůně, taky dobrá jak klasika, jen víc sladší

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Hezky voní


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest