Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Cena
-

Nina Ricci L'Air Du Temps

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nina Ricci L'Air Du Temps

Francouzská vůně Nina Ricci L'Air Du Temps ohromuje celý svět svou ženskostí a svůdností již od roku 1948. Patří k největším legendám parfémového světa, což dokládá i její přítomnost v síni slávy organizace FiFi (The Fragrance Foundation) od roku 1988. Ikonický flakon s vůní Nina Ricci L'Air Du Temps, ozdobený holubičkami symbolizujícími mír, může zdobit i váš toaletní stolek. Slunečné, optimistické vyznění L'Air Du Temps ještě podporuje žlutá barva designu.

Nina Ricci L'Air Du Temps: mistrovské vyjádření ženské jemnosti i síly

Harmonickou, elegantní vonnou kompozici Nina Ricci L'Air Du Temps definují vonné tóny karafiátů, hřebíčků, růží, fialek, gardénií, jasmínů a vybraného ovoce. Obsahuje rovněž dřevitě-pižmový základ či aldehydy, zdroj starosvětské mýdlovosti. Vyrábí se v podobě slabší toaletní vody i silnější parfémované vody.

Obklopte se kouzlem parfému s dojemným příběhem

Parfém Nina Ricci L'Air Du Temps se zrodil v roce 1948, v období, kdy ženy po strádání během druhé světové války zase zatoužily po půvabném oblečení a vůních. V současnosti má odlehčené složení, avšak stále v duchu staré dobré klasiky. Nina Ricci L'Air Du Temps je nadčasová vůně, odhalující vášeň a emoce, o nichž jste dosud neměla ani tušení. Neváhejte a obklopte se jejím kouzlem. Někdy je parfém dostupný i v sadě s parfémovanou kosmetikou, která násobí radost a prodlužuje trvanlivost vonné směsi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest