Nina Ricci

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Nina Ricci

Vstupte do elegantního světa módy a parfémů Nina Ricci. Francouzský módní dům vznikl v Paříži v roce 1932 a u jeho zrodu stála Maria „Nina“ Ricci a její syn Robert. Italská rodačka, vlastním jménem Maria Nielli a v módních kruzích známá jako Nina Ricci, se stala hlavní návrhářkou nově vzniklé značky a Robert se věnoval především obchodu a financím. O několik let později Robert založí parfémovou divizi Nina Ricci a představí světu spoustu ikonických vůní.

Šaty od Nina Ricci chtěla každá žena

Módní kousky značky Nina Ricci byly úspěšné od samého začátku. Krátce po otevření pařížského módního domu sem začaly proudit zástupy žen, které si zamilovaly precizní střihy, luxusní materiály i propracované detaily. Nina Ricci se proslavila elegantními, sofistikovanými a velmi ženskými modely, mezi nimiž nechyběly honosné večerní róby, jednodušší outfity na večírky ani svatební šaty. Od dob Madame Nina Ricci se v tomto módním době vystřídalo několik kreativních ředitelů, přesto značka dál zůstává věrná svému sofistikovanému stylu. Modely Ninna Ricci můžete vídat třeba i na Penelope Cruz, Sarah Jessice Parker, Elleon Pompeo, Reese Witherspoon či Lindsay Lohan.

Poznejte parfémy Nina Ricci

Svůj první parfém představila Nina Ricci již v roce 1946. Květinová vůně Couer Joie s nepřehlédnutelným křišťálovým flakonkem se stala hitem, nicméně již o dva roky později ji zastínil nadčasový Nina Ricci L'Air du Temps. Tato vůně se právem považuje za jeden z nejlepších parfémů všech dob a dodnes patří k bestsellerům značky Nina Ricci. Květinová vůně L'Air du Temps s výraznými tóny karafiátu zachycuje vášeň a eleganci, stejně jako svobodu symbolizovanou dvěma holubicemi na luxusním flakonku. Během několika desetiletí značka Nina Ricci představila desítky nejrůznějších parfémů, včetně ovocně-květinové vůně Nina, která vzdává hold zakladatelce tohoto úspěšného módního domu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest