Nastavení filtrů

Moschino Cheap And Chic

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Moschino Cheap And Chic

Hledáte optimistickou, jiskřivou vůni, která své nositelce přináší pochvaly na každém kroku? Vsaďte na dámskou vonnou řadu Moschino Cheap And Chic, zahájenou již roku 1995. Nese v sobě italský temperament i tamní všudypřítomnou radost ze života.

Láskyplná EdT Moschino Cheap And Chic I Love Love

Přízni uživatelek se těší zejména toaletní voda Moschino Cheap And Chic I Love Love (2004), která vás provede od citrusového ovoce přes červený rybíz, skořici, konvalinku a růži až cedrovému dřevu a pižmu. Je k dostání v několika objemech, takže si můžete rovnou pořídit větší balení na doma a menší do kabelky. Hravý design flakonku ukrývá vůni plnou lásky, slunce a barev. Další variace jsou L'Eau (2001), Hippy Fizz (2008), Light Clouds (2009), Chic Petals (2013) nebo So Real (2017). Vůně z řady Moschino Cheap And Chic mohou doprovázet tělová mléka nebo sprchové gely.

Moschino: italský módní dům proslavený extravagantní tvorbou

Italský módní dům Moschino se proslavil extravagantním oblečením, doplňky i parfémy. První dámská vůně značky Moschino vznikla v roce 1987. Brzy ji následovala pánská kompozice Moschino a firma pokračovala ve výrobě parfémů pro muže i ženy pod značkami Moschino a Cheap and Chic. Autory vůní značky Moschino jsou věhlasní parfémáři. Pod populární vůní Moschino Cheap And Chic I Love Love je podepsaný Olivier Cresp.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest