Moschino

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Moschino

Značka Moschino vás bude bavit! Například její toaletní voda Toy (2014) má crazy obal v podobě plyšového medvídka, na jehož bílém tričku stojí: „Tohle není Moschino hračka!“ A vskutku – rozkošný medvídek ve svém nitru skrývá uklidňující levandulovou dřevitou vůni s celoročním využitím, určenou pro ženy i muže. Grepově-růžová dámská vůně Moschino Fresh Couture Pink (2017) zase svým flakonem napodobuje čisticí prostředek. Moschino vytváří i tradičnější parfémy, například Couture! (2004 dámský) a Friends Men (2005 pánský), nikdy však ve své tvorbě nepostrádá humor a ironii.

Moschino: Italské vůně zajímavé už na první pohled

Italský módní dům Moschino založil roku 1983 Franco Moschino (1950–1994), zvaný „italský J. P. Gaultier“. Proslul svými návrhy extravagantního oblečení, doplňků a také hravými parfémy. První dámská vůně Moschino vznikla v roce 1987. Po třech letech ji následovala pánská kompozice Moschino a firma pokračovala ve výrobě parfémů pro muže i ženy pod značkami Moschino a Cheap and Chic. Autory vůní značky Moschino jsou slavní parfémáři, například Olivier Polge, Ilias Ermenidis, Alberto Morillas a Nathalie Lorson. Roku 2013 se stal kreativním ředitelem společnosti Moschino designér Jeremy Scott. Zábavné oděvní i parfémové kolekce, které následně vytvořil, inspirovalo rychlé občerstvení, popová kultura, animovaný TV seriál SpongeBob či panenka Barbie.

Další tipy na dámské a pánské vůně značky Moschino

Vynikající recenze má vůně pro ženy Moschino Cheap and Chic I Love Love (2004). Dámy, které si potrpí na luxus a chtějí se neustále pohybovat v obláčku smyslné vůně, osloví parfémovaná a toaletní voda Moschino Fresh Gold Couture (2017). Obě kompozice velebí zlato, žlutý drahý kov, který ženy v podobě šperků fascinuje od nepaměti. Rozverně zabalená dámská toaletní voda Moschino So Real Cheap and Chic (2017) zase oslavuje radost ze života, ikonickou Olive Oilovou a umělecký styl Salvadora Dalího. Pánům (a následně jejich dámám) se líbí toaletní voda Moschino Forever For Men, nadčasová vůně inspirovaná originální a lehce provokativní módou značky. Vyniká souhrou citrusů, vybraného koření a vzácného dřeva. Nechte se značkou Moschino inspirovat i vy!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest