Montblanc Legend Deodoranty pro muže

Popis produktu

Rozhodnutí pro pánskou aromaticko-fougerovou toaletní vodu či koženou parfémovanou vodu Montblanc Legend určitě nebudete litovat. Získáte v nich elegantní vonné doplňky v černých flakonech, které v každé situaci vyzdvihnou vaši jedinečnost. V řadě naleznete i toaletní vodu Montblanc Legend Spirit, netypicky v bílém flakonu, nebo deodorant bez obsahu hliníku. Existují i pánské vůně Montblanc Legend Calligraphy, Intense, Night, Red či speciální edice z různých let.

Montblanc Legend: vonná řada pro parfémové labužníky

Toaletní a parfémovanou vodu Montblanc Legend spojuje bergamot a ušlechtilé dřevité akordy. Pro EdT je dále příznačná levandule, růže, santal či tonka, pro EdP list fialky a kůže. Historie přepychové značky Montblanc se píše už od roku 1906. S využitím vonné řady Montblanc Legend zazáříte v kanceláři, na schůzce, v kavárně, po sportovním výkonu i na večerní party. Na tuto univerzální mužnou řadu se můžete plně spolehnout.

Kdy aplikovat toaletní, a kdy parfémovanou vodu Montblanc Legend?

Toaletní voda je obecně slabší a levnější než parfémovaná voda. Hodí se převážně pro denní použití. Například v práci či dopravním prostředku neobtěžuje okolí, což by mohlo hrozit se silnější parfémovanou vodou. Intenzivnější fougere parfémovanou vodu jako Montblanc Legend si nechte pro slavnostnější příležitosti. Nanášejte vůně z řady Montblanc Legend na pulzní body pokožky, aby zareagovaly s vaší osobní chemií, vytvořily váš nezaměnitelný podpis a také se déle udržely. Kromě spánků, krku či zápěstí využijte také loketní a podkolenní jamky.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest