Molinard Habanita Parfémované vody pro ženy

9x

Popis produktu

Vůně plná kontrastů? Vůně parfémované vody pro ženy Molinard Habanita, s níž se vypravíte na cestu do dálného Orientu. Výjimečná vůně, jež je určena pro ženy, které skrývají svůdné tajemství, byla na trh uvedena v roce 2012. Připravte se i vy na intenzivní vonný požitek, který je ještě umocněný designem flakonku v elegantní černé barvě s červenými detaily.

Tajemná orientální vůně

S prvními tóny vás osloví souhra šťavnatých ovocných akordů společně s něžnými květinovými tóny. Vaše tělo provoní vůně bergamotu, sladké broskve a maliny a noty květu pomerančovníku. Také srdce vůně pokračuje v rytmu květin. Vydejte se na cestu rozkvetlou zahradou, jež vám představí vybrané květiny v celé jejich kráse. Na vaše smysly i smysly mužů ve vašem okolí zaútočí jasmín, otočník, růže, šeřík, ylang-ylang a kořen kosatce. Závěr je propojením prosluněného jantaru, benzoinu, elegantního cedrového dřeva, živočišné kůže, lišejníku, smyslného pižma a sladkého doteku vanilky.

Objevte vůni, která se stane vaší druhou kůží. Vůni parfémované vody pro ženy Molinard Habanita, jež se hodí na denní i večerní nošení.

Hodnocení 4.7
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 9hodnocení uživatelů

Recenze 9x


zajímavá vůně, dlouhá výdrž

Sylva

Tolik jsem o ní slyšela, jak je silná, úderná až skoro nenositelná, apod. Nesouhlasím s tímto názorem. Habanita v EDP je vůní sběratelů, pro pokročilé a nic pro široké masy. Je ze staré francouzské školy z doby Art Deco, kdy nejen vůně, ale i nábytek a móda měly vytříbený vkus a vyvážené složky či materiály. Habanita EDP je vyhlazená pudrovo-dřevitá vůně s pryskyřicí, lehce zakouřenou a s rozkvetlými pozdními růžemi starých odrůd. Je obestřena mnoha tajemstvími a mystikou a to se mi na ní právě líbí. A ten nádherný flakón od Laliqua je třešničkou na dortu. Kdy tak zvláštní a krásná vůně si jej plně zaslouží.

Eva P.

Je to krásná ovšem sběratelská vůně, musíte mít dost načicháno a rády experimentovat. Nevoní půvabně, ale luxusně a může působit i jako bolehlav, pokud nemáte rády aldehydy. Jinak Angel, Opium to jsou klasy jiného kalibru, s těmi bych nesrovnávala. Doporučuji nejdříve Habanitu vyzkoušet, a pak teprve objednat větší dávku. Čím ovšem vždy oslní , je nádherný flakón.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: