Mercedes-Benz Le Parfum Parfémované vody pro muže

4x

Popis produktu

Nechte se unést tekutým luxusem ukrytým ve vůni parfémované vody pro muže Mercedes-Benz Le Parfum. Rafinovaná vůně, která je vytvořena na míru charismatickému a stylovému muži, jenž vyhledává neobyčejné vůně, byla na trh uvedena v roce 2015. Vůně vás však zcela nepohltí jen s jediným přivoněním, ale také s prvním pohledem na design flakonku. Ten je vyrobený z masivního skla a je výjimečný svým hnědým stínováním. Objevte i vy magnet na opačné pohlaví.

Dřevitě-chyprová vůně

Již v prvních vteřinách zjistíte, že se výjimečnost ukrývá v každé vonné složce parfémované vody. V úvodu se představuje kontrastní spojení svěžího bergamotu a lehce pikantního růžového pepře. Spojení, které do vůně přináší dynamičnost a jiskřivost. V srdci se rozeznívá něžná vůně fialky, která podtrhne vaši mužnou sílu, aroma galbanu a hořkosladké tóny vzácného šafránu. Závěr patří především elegantním dřevitým tónům. Vůně agarového dřeva je doprovázena prosluněným jantarem, vetiverem a exotickými tóny pačuli.

Povyšte své sebevědomí na novou úroveň s pánskou vůní parfémované vody Mercedes-Benz Le Parfum.

Hodnocení 4.8

(hodnoceno 4x)

  • 80 %zákazníků doporučuje
  • 3xrecenze zákazníků

Recenze 3x


Dlouhá výdrž,originální vůně.

Bobešek

Paráda, výdrž

František Kašpar

Krásný Dobrý den Parfemurie El-Nino moc vám Děkuji za nádhernou vůni od Mercedes-Benz Le Parfum 120 ml Parfemovana voda pro muže moc se jim povedla krasne voni davam 100 % kvality Luxusní Dlouha výdrž vřele můžu jen doporucit stoji to za to si ji poridit za ty peníze je svěží na leto jak delana


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: