Mercedes-Benz

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Mercedes-Benz

Hledáte stylovou toaletní vodu pro muže? Dárek pro partnera k Valentýnovi? Případně první vůni pro sportovně založeného syna? Zvolte atraktivní značku Mercedes-Benz! Možná finančně nedosáhnete na její automobil, ale na luxusní parfém dozajista ano. Německá značka Mercedes-Benz oslovuje uživatele, kteří pevně stojí za svými názory i činy a chtějí z každého dne vytěžit maximum. Parfémy Mercedes-Benz ve stylových lahvičkách si můžete vzít kamkoli – ráno do školy či kanceláře, odpoledne do posilovny, večer do baru…

Mercedes-Benz: Parfémy s logem automobilky

Pánské i dámské vůně od značky Mercedes-Benz, výrobce legendárních automobilů, jsou milovníkům vůní a rychlých vozů k dispozici od roku 2012. Prvotinou se stala pánská kompozice Mercedes-Benz s fialkami, pepřem a bergamotem v popředí. Vonná díla umně odrážejí sportovní eleganci značky a přidávají k ní zvláštní charisma. Nechybí na nich ani logo Mercedes-Benz, kterým je už od roku 1926 stříbrná trojcípá hvězda představující zemi, vodu a vzduch. Parfémy značky Mercedes-Benz doplňují deodoranty, holicí a pečující kosmetika.

Tipy na energické vůně značky Mercedes-Benz

Oblíbená je například pánská toaletní voda Mercedes-Benz VIP Club Addictive Oriental by Alberto Morillas (2015), pikantní vůně působící jako pozvánka na víkendovou vyjížďku přepychovým vozem Mercedes-Benz. Dalším tipem může být smyslná maskulinní vůně Mercedes-Benz Man Private (2018), která nenechá žádnou ženu v klidu. Mezi její hlavní složky patří cypřiš, pačuli či ambroxan. Existuje rovněž pánská toaletní voda Mercedes-Benz Cologne (2016), již lze aplikovat také na obličej místo vody po holení. Mužná vůně Mercedes-Benz Select (2018) vás potěší svěžím jablečně-mátovým srdcem a Mercedes-Benz Silver (2017) zase jiskřivými citrusy. Pro dámy je zde třeba orientální květinová parfémovaná voda Mercedes-Benz Woman (2016) s dominujícím jasmínem a vanilkou. Ukrývá se v růžovém flakonu opatřeném symbolem značky Mercedes-Benz. Rovněž startovní vůně Mercedes-Benz se o rok později dočkala verze pro ženy, jíž vládnou fialky, růže a broskve.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest