Mauboussin Mauboussin Rose Pour Elle Parfémovaná voda pro ženy 100 ml

2x

Popis produktu

Objevte výjimečné vůně díky značce Mauboussin, jejíž vyšperkovaná historie sahá až do roku 1827. Proč vyšperkovaná? Na počátku vzniku značky stál klenotník M. Rocher, který pod touto značkou nabízel luxusní šperky. V roce 1955 se značka dočkala svého prvního butiku ve francouzském městě Vendôme. Netrvalo dlouho a na úspěch prvního butiku Mauboussin brzy navázaly další a značka se představila na nejprestižnějších adresách světa, například v Champs Élysées v Paříži, na Madison Avenue v New Yorku nebo v Tokiu.

Výjimečné vůně Mauboussin

V současnosti už není značka Mauboussin spojená pouze se světem klenotů, ale také s omamnými vůněmi pro ženy i pro muže. V nabídce této značky najdete originální vůně založené na pečlivě vybraných vonných ingrediencích a zabalené do krásných flakonků. Objevte svou dokonalou vůni i vy.

Alternativy produktu Alternativy Mauboussin Mauboussin Rose Pour Elle

Líbí se vám vůně Mauboussin Mauboussin Rose Pour Elle? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Mauboussin Mauboussin Rose Pour Elle velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení 4.0

(hodnoceno 2x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 2xrecenze zákazníků

Recenze 2x


radka

lehce sladká ,vysoká vydrž i siláž

Marie

Milé dámy voňavkářky, dejte už nějakou recenzi, nejsem si jistá zda podle složení není vůně moc přeslazená...to je karamel, karamel, hruška, jasmín...poraďte...mám ráda nasládlé květinovo ovocné vůně, ale aby toho nebylo trochu moc... také bych chtěla vědět jestli má sílu a výdrž, poslední dobou na mě nic nevydrží a já ráda voním...


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: