Make Up For Ever

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Make Up For Ever

S francouzskou značkou Make Up For Ever dosáhnete lesku celebrit, uspokojených pouze nejlepšími líčidly. V této dekorativní kosmetice se špičkové technologie snoubí s jednoduchým použitím a velmi trvanlivými výsledky. Profesionálové značky Make Up For Ever jsou k dispozici každé tvořivé a originální osobnosti. Jejich krédo zní: „Ačkoli samotné kosmetické produkty jsou vážná věc, makeup má zůstat hrou!

Make Up For Ever: Sebevědomí přidává na kráse

Značku Make Up For Ever založila všestranná tvůrkyně Dany Sanz v roce 1984. Světu líčení přinesla skutečnou revoluci: hojnost barev a textur, ultra pigmentované a vysoce výkonné vzorce, kreativní produkty navržené pro všechny typy uživatelů. Společnost Make Up For Ever od počátku úzce spolupracuje s vizážisty. Je výjimečná mezinárodní sítí škol makeupu od Paříže po Šanghaj, v nichž každoročně školí více než 1300 studentů. Svými moderními, ekologicky šetrnými líčidly podporuje rozmanitost, individualitu a tím i sebedůvěru svých zákaznic. Značka Make Up For Ever s více než 1800 profesionály v oblasti líčení dnes působí v 60 zemích a 2200 prodejních místech po celém světě.

Tipy na francouzskou dekorativní kosmetiku Make Up For Ever

Nejsnadnější přístup k hvězdným produktům Make Up For Ever máte zde online. Pro výrazné zvětšení objemu řas a panoramatický efekt zvolte řasenku Excessive Lash, která vydrží celý den bez rozmazávání. Tekutý makeup Reboot kromě své základní krycí funkce také zvlhčí pleť až na 24 hodin, sníží výskyt vrásek, zanechá pleť vláčnou, zpevněnou, vyhlazenou a rozjasněnou. Je na výběr v široké škále odstínů. Bezbarvý sypký pudr Ultra HD zaručuje pocit sebejistoty za veškerých světelných podmínek. Přirozeně matuje všechny typy pleti včetně velmi mastné, rozptyluje světlo, maskuje póry a linky, neulpívá ve vráskách a nevysušuje pleť. Mezi další oblíbené produkty značky Make Up For Ever patří podkladové báze (například pro minimalizaci pórů), konturovací paletky, fixátory makeupu, bronzery, korektory, balzámy na rty nebo gely a pomády na obočí. Vaše kosmetická taštička s nimi bude opravdu na úrovni.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest