Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti
Kategorie
Značka

Nebyl nalezen žádný výsledek.

Objem
-

Luxusní pera

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Luxusní pera

Ani rychlý online život nezrušil kouzlo ručního psaní. Právě naopak – luxusní pera se stále těší velkému zájmu fajnšmekrů z celého světa, protože dokreslují osobnost, která je vlastní, a podtrhují výjimečnost chvil, při kterých se používají. Hledáte-li mimořádný dárek, můžete se rozhodnout právě pro luxusní pero. Tato milá každodenní potřeba však zkrášlí i vaše všední dny. S luxusními pery se i podpisy běžných listin stanou zážitky!

Světoznámá značka Montblanc

Legendární psací pera vyrábí německá společnost Montblanc, zrozená roku 1906. Přelomem byl pro ni rok 1924, kdy uvedla na trh luxusní pero Meisterstück, které se později stalo nejslavnějším psacím nástrojem všech dob. Později značka zařadila do své tvorby i módní doplňky, kožené zboží, hodinky, parfémy a kosmetiku. Produkty značky Montblanc vycházejí v limitovaných sériích, které podporují individualitu jejich uživatelů.

Tip na luxusní pero v dárkové krabičce

Vyberte si například luxusní kuličkové pero Mont Blanc Doue Solitaire Geometric Dimension 163, které sjednocuje klasický design Mont Blanc a jedinečné materiály. Je zhotovené z černé pryskyřice, má reprezentativní pozlacený uzávěr s geometrickým vzorem a Mont Blanc znakem, šesticípou hvězdou symbolizující zasněžený vrchol Mont Blanc. Sada Mont Blanc Doue Solitaire Geometric Dimension 163 obsahuje psací pero, přepychovou dárkovou krabičku a návod.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest