Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Lancôme La Nuit Trésor

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lancôme La Nuit Trésor

Vsaďte na La Nuit Trésor – vůni proplétající milence absolutní láskou! Vše začíná poetickým příběhem zakrytým tajemným pláštíkem noci pokladů. Z neodolatelné přitažlivosti vzniklé spojením dvou hvězd se zrodí meteorický roj, který dopadne na Zemi a časem z něj vzniknou černé diamanty. A právě tento zázrak odráží vonná řada Lancôme La Nuit Trésor…

Lancôme La Nuit Trésor: afrodiziakum pro parfémové labužníky

Vůně Lancôme La Nuit Trésor těší svět již od roku 2015. Inspiruje se přirozeným ženským půvabem a uměním svádění. Vyniká sladkou vůní hrušky, která se pozvolna mísí s nádechem růže a orchideje. Romantické aroma květin doplňuje v základu směs pralinek, liči, kadidla a pačuli. Výsledný mix je mistrovskou souhrou ženské nevinnosti i rebelství. Dopřejte si okouzlující parfém Lancome La Nuit Tresor a muži vám budou klečet u nohou!

Po čtyřech letech do řady přibyla pižmem nabitá parfémovaná voda La Nuit Trésor Musc Diamant. V hlavě mísí bílé pižmo s malinou a fialkovými lístky, v srdci láká jasmínem, damašskou růží a frézií. V trvanlivém základu sexy pižmo propojuje s pačuli, santalem, vanilkou a mandlemi. Obklopena luxusními vůněmi La Nuit Trésor můžete očekávat od života to nejlepší.

Příběh La Nuit Trésor může být i váš…

Parfémovanou vodu La Nuit Trésor sestavili proslavení parfémáři Christophe Raynaud a Amandine Clerc-Marie. U variace Musc Diamant se k nim přidala Honorine Blanc. Tváří reklamní kampaně se staly Penélope Cruz a Ilay Kurelović. Podmanivý parfém Lancome La Nuit Tresor je celoroční, ale nejlépe se uplatní při chvilkách ve dvou či ve večerní společnosti, kdy se plně rozzáří jeho aura smyslnosti.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest