Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Lancôme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Lancôme

O luxusní francouzské kosmetice a parfémech Lancôme už jste zaručeně několikrát slyšeli. Její pleťový krém či sérum vám dost možná doporučila kamarádka, nebo jste si v parfumerii právě nedávno čichali k nejnovějšímu parfému této značky. Jistojistě vám pak neunikly reklamní kampaně s oblíbenými herečkami, jako je Isabella Rosselinni, Emma Watson, Kate Winslet, Julia Roberts či Penélope Cruz. Známé tváře ale nejsou tím jediným, na co se Lancôme může spoléhat. Jedinečná kosmetika sází na inovativní aktivní látky i moderní technologie, parfémy pak přináší líbivé vonné kompozice, které si získávají oblibu okamžitě po uvedení na trh. Lancôme již více než 80 let oslavuje krásu a prostřednictvím svých produktů vyváží francouzský styl do celého světa.

Nejoblíbenější parfémy Lancôme

Ruiny starobylého francouzského zámku La Château de Lancosme inspirovaly Armanda Petitjeana, když ve 30. letech minulého století vymýšlel název pro svou novou značku parfémů. V okolí rostoucí plané růže se zase postaraly o její dlouholetý symbol zlaté růže. Armand Petitjean byl velký vizionář a toužil vytvořit svět, v němž se věda a krása spojí v jedno. Pod názvem Lancôme vystavěl nový „chrám krásy“ a v roce 1935 na světové výstavě v Bruselu představil hned 5 premiérových parfémů (Tendre Nuit, Bocages, Conquete, Kypre a Tropiques). Tyto vůně postupem času doplnila více než stovka dalších vůní, ať už se jedná o legendární Trésor, Miracle, La Vie Est Belle či La Nuit Trésor. Jaká z vůní Lancôme patří k vašim favoritům?

Ženy milují kosmetiku Lancôme více než 80 let

Dodnes oblíbená kosmetická řada Lancôme Nutrix spatřila světlo světa již v roce 1936. Unikátní regenerační krém se stal vůbec prvním pečujícím přípravkem od Lancôme. Za zmínku určitě stojí také prémiová péče Absolue, která ve své době představovala vysněné kosmetické produkty pro miliony žen. Liftingovou revoluci počátkem 90. let vyvolala inovativní kolekce Rénergie, spoustě žen totiž navrátila mladistvý vzhled bez nutnosti zásahu plastického chirurga. Kosmetická sbírka Lancôme nabízí desítky ikonických produktů, jako jsou pleťová séra a krémy Génifique či Visionnaire, ale také jedna z nejoblíbenějších řasenek světa Hypnose. O kosmetice Lancôme již dnes nemusíte pouze snít. Přinášíme vám ji na naprosto neodolatelné ceny. Stačí si jen vybrat.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest