Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Lancôme Best Of Lancôme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lancôme Best Of Lancôme

Máte jedinečnou příležitost vyzkoušet TOP parfémované vody slavné francouzské značky Lancôme – La Vie Est Belle, Trésor, Idole či Miracle. Získáte je v miniaturkách vhodných i do nejmenší kabelky, seřazených v reprezentativní dárkové kazetě.

Lancôme Best Of Lancome: nejlepší dámské vůně značky Lancôme

Největší proslulost získala parfémovaná voda Lancôme La Vie Est Belle – vonný mix spolehlivě navozující pocity štěstí, v němž figuruje hruška, černý rybíz, kosatec, jasmín, květ pomerančovníku, pačuli, tonkové boby, vanilka a pralinka. Při uvádění této parfémované vody na trh se testovalo 5000 verzí (!), až byla konečně vybrána ta pravá, kterou uvedla do života sympatická hollywoodská herečka Julia Roberts. Auru osudové ženy vytváří parfémovaná voda Lancôme Trésor, uzavřená vanilkou a santalem s dotekem pižma. Parfémovaná voda Lancôme Idole zase láká květinovým srdcem, v němž se vyjímají turecké a francouzské růže. K poděkování za zázračný dar života vybízí parfémovaná voda Lancôme Miracle.

Set Lancôme – výborný tip na dárek

Kosmetická značka Lancôme, založená již roku 1935, postupně získala ve světě vysoké renomé. Zaměřuje se na podtržení vnějšího i vnitřního půvabu každé ženy a zprostředkovávání maličkostí pro radostné prožívání každého dne. Díky produktům značky Lancôme i vám stoupne sebejistota a budete se cítit velmi žensky. Vůně a kosmetika Lancôme jsou rovněž výbornými tipy na dárky. Přepychovým a jistě s láskou přijatým dárkem se pro vaši ženu stane sada mini parfémů Lancôme Best Of Lancome.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest