Lalique Encre Noire

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lalique Encre Noire

Lákají vás tajemné, elegantní vůně, díky nimž můžete být hravě za svůdníka? Pak by vaší pozornosti neměla ujít francouzská vonná řada Lalique Encre Noire – v překladu „Černá tuš“. Vězte, že s jejím přispěním máte vítězství na všech frontách na dosah. Oblažující je i vkusné provedení vůní Encre Noire. Při tvorbě flakonů posloužil jako inspirace designér René Lalique a jeho umělecké skleněné výtvory.

Lalique Encre Noire: vonná řada pro gentlemana 21. století

Toaletní voda Lalique Encre Noire (2006) představuje unikátní vůni s kořeněným úvodem, jejíž pokračování je chladné, navlhlé, zemitě-dřevité. Vaše smysly postupně upoutá cypřiš, vetiver, pižmo a kašmírové dřevo. Roku 2013 se řada rozrostla o sportovně-elegantní vůni Lalique Encre Noire Sport s levandulí, cypřišem a vodním akordem v srdci. Roku 2015 obohatila pulty parfumerií parfémovaná voda Lalique Encre Noire A L'Extreme. V jejím vonném složení se vyjímá bergamot, cypřiš, elemiový olej, kadidlo, vetiver, kosatec, haitský vetiver, pačuli, santalové dřevo a pryskyřice benzoe. Flakony pánských vonných doplňků Encre Noire mají tvar masivní kostky z temně hnědého až černého skla. Ve tvaru kostky jsou rovněž jejich velmi tmavé dřevěné uzávěry.

Vůně působící na ženy jako magnet

Parfémy z řady Lalique Encre Noire, aplikované na prokrvená místa čisté pokožky, přitáhnou půvabné ženy z vašeho okolí jako magnet. Každá z nich bude chtít rozšifrovat vaše tajemství! Jak daleko je necháte zajít, je už na vás…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest