Získejte dopravu zdarma k nákupu HUGO BOSS!

Jövan Musk Vody po holení pro muže

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Jövan Musk je slavná pižmová vůně ze 70. let 20. století, která se na trhu objevuje ve stále nových variacích pro muže i ženy. V pánské řadě Jövan Musk si můžete vybrat oranžovým designem sladěnou kolínskou vodu a vodu po holení, případně kolínskou vodu Platinum Musk. Toto dílo zdobí platinový design, charakteristický stříbrnou až bílou barvou. Kolínská voda (Eau de Cologne) je se svými 3–5 % vonných látek jemnou denní vůní na celé tělo včetně obličeje, používanou už po staletí. Důvěřujte kolínské z řady Jövan Musk!

Jövan Musk: žádaná pánská řada s vůní sexy pižma

Kolínská voda Jövan Musk, legendární pánská vůně z roku 1973, obsahuje kromě pižma nálož koření, karafiátu, levandule, dřev, citrusů a máty. V dobrém smyslu vám připomene vůně staré školy, s atmosférou tradičního holičství. Celoroční vonný doplněk v optimistickém oranžovém flakonu účinně podporuje sex-appeal a přiklánějí se k němu muži všech generací.

Osvojte si více poznatků o pižmové vonné ingredienci

Pižmo (také mošus nebo musk) je oceňovaným afrodiziakem už po tisíce let. Vydává osobitou svěže dřevitou vůni s velmi smyslným podtextem. Pižmo se svou strukturou přibližuje feromonům, proto je vnímáno muži i ženami jako silně erotizující. V pižmu se charismaticky mísí živočišnost a sladkost, bez ohledu na to, zda je pravé jako kdysi, či umělé jako dnes. Plná této po staletí ověřené parfémové ingredience je i pánská vonná a kosmetická řada Jövan Musk. Chcete-li posílit svou mužskou atraktivitu, zde sázíte na jistotu.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

tuto svou oblíbenou vodu po holení znám a používám nejméně čtyři desítky let (dostával jsem ji darem od přátel z U.S.A.), má velmi příjemnou a velmi působivou vůni


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: