Jövan Musk pro muže

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Jövan Musk pro muže

Jövan Musk je slavná pižmová vůně ze 70. let 20. století, která se na trhu objevuje ve stále nových variacích pro muže i ženy. V pánské řadě Jövan Musk si můžete vybrat oranžovým designem sladěnou kolínskou vodu a vodu po holení, případně kolínskou vodu Platinum Musk. Toto dílo zdobí platinový design, charakteristický stříbrnou až bílou barvou. Kolínská voda (Eau de Cologne) je se svými 3–5 % vonných látek jemnou denní vůní na celé tělo včetně obličeje, používanou už po staletí. Důvěřujte kolínské z řady Jövan Musk!

Jövan Musk: žádaná pánská řada s vůní sexy pižma

Kolínská voda Jövan Musk, legendární pánská vůně z roku 1973, obsahuje kromě pižma nálož koření, karafiátu, levandule, dřev, citrusů a máty. V dobrém smyslu vám připomene vůně staré školy, s atmosférou tradičního holičství. Celoroční vonný doplněk v optimistickém oranžovém flakonu účinně podporuje sex-appeal a přiklánějí se k němu muži všech generací.

Osvojte si více poznatků o pižmové vonné ingredienci

Pižmo (také mošus nebo musk) je oceňovaným afrodiziakem už po tisíce let. Vydává osobitou svěže dřevitou vůni s velmi smyslným podtextem. Pižmo se svou strukturou přibližuje feromonům, proto je vnímáno muži i ženami jako silně erotizující. V pižmu se charismaticky mísí živočišnost a sladkost, bez ohledu na to, zda je pravé jako kdysi, či umělé jako dnes. Plná této po staletí ověřené parfémové ingredience je i pánská vonná a kosmetická řada Jövan Musk. Chcete-li posílit svou mužskou atraktivitu, zde sázíte na jistotu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest