Nastavení filtrů

Jövan

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Jövan

Prestižní americká značka Jövan je tvůrcem legendární vůně Musk, která se prodává nepřetržitě od roku 1972 a patří mezi TOP parfémy světa. Jövan Musk je nepokrytě erotická a dráždivá vůně mošusu neboli pižma, jímž samičky v přírodě k sobě vábí samečky. Také pánové si v sortimentu značky přijdou na své – pořádnou dávku afrodiziakálního černého pižma obsahuje třeba kolínská voda Jövan Musk Black For Men. „Byl jsem zvědavý, nic zvláštního jsem od ní nečekal, ale je skvělá, erotická, vzrušuje mě, nejen mě…,“ vyjádřil se o ní jeden z uživatelů.

Jövan: Parfémy ve znamení svobodomyslnosti

Značka Jövan vznikla ve slavné éře hippies, jejíž svobodomyslnost také prezentuje. V ČR se proslavila také parfémem Fresh Musk, který už bohužel zůstal v propadlišti dějin. Parfémy Jövan však dál nabízí příjemně jednoduché, dobře nositelné vůně pro ženy i pro muže za příznivé ceny. Oblíbené jsou především kolínské vody a deodoranty značky Jövan, využitelné od jara do zimy, při denních i večerních příležitostech. Značka Jövan vešla ve známost rovněž jako oficiální sponzor turné kapely Rolling Stones, čímž v 80. letech 20. století založila tradici propojování světa vůní a hudby.

Různé podoby populární vůně Jövan Musk

Vyberte si například parfémovaný olej Jövan Musk Oil, nejsilnější formu svůdného dámského parfému Jövan Musk. Stačí nanést pouze kapku tohoto oleje, například za ouško, a jeho aroma neobyčejně podtrhne vaši ženskost. A co víc, jedná se o vůni s dlouhou výdrží v mini balení, které můžete mít stále při sobě. Staňte se tajemnou a vášnivou femme fatale s vůní Jövan Musk! A vašemu partnerovi můžete pořídit pižmově-ananasovou kolínskou vodu Jövan Tropical Musk (2017) v atraktivním žlutém balení. Ostatně, existuje i její verze pro dámy, takže se můžete společně v mysli přenést na sluncem zalité pobřeží tropického ráje… Stále žádané jsou také vůně Jövan White Musk z 90. let 20. století, v podobě rozmanitých kosmetických produktů pro ženy i muže. Všechny vás nabijí novou energií a sex-appealem.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest