JOOP! Wow! Toaletní vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Toaletní voda JOOP! Wow je květinově-ovocná dámská vůně z roku 2018, následovnice o rok starší pánské vůně stejného jména. Ztělesňuje femme fatale, ženu svobodného ducha, a její tváří se stala hollywoodská herečka Milla Jovovich. Prezentaci toaletní vody obohatila také síla bílého pantera. Nejlepším ročním obdobím pro vonnou kompozici JOOP! Wow je podzim a zima, ideální příležitostí pak večerní party, posezení s přáteli nebo žhavé rande.

Výrazná vůně z vínově červených ingrediencí

Parfém JOOP! Wow startuje orosenými malinami, růžemi a rebarborou. Jeho srdce naplňují pivoňky a opět růže, základ patří bílému pižmu a pačuli. Parfémář Fabrice Pellegrin dostal jasný úkol: vytvořit intenzivní, nečekanou a odvážnou vůni, která však bude zároveň elegantní. Nezalekl se a sáhl po vínově červených ingrediencích v čele s růžemi, které milují ženy z celého světa. Dopřejte si výbuch smyslnosti – toaletní vodu JOOP! Wow!

Originální image – záruka ženského sex-appealu

Muže vždy lákaly dámy, které vyčnívaly z davu. Ihned zatoužili je poznat. Čím tedy zaujmout opačné pohlaví? Mohou to být vyčesané vlasy, zajímavé tetování, netradiční barva vlasů, koketní hra s brýlemi, svůdná mimika, odkrytá ramena, chůze na vysokých podpatcích, sexy vyšší hlas, výřečnost, zářivý úsměv… A také řeč vůně, která ho dokáže oslovit na úrovni emocí. Tím pravým nástrojem z této oblasti je také toaletní voda JOOP! Wow.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.3

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 2x recenze zákazníků

Recenze 2x


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Krásná vůně pro ženský. Nedoporučila bych ji pro mladší děvčata. Vůně je silnější, zvláštní, ale nádherná.

Žaneta
Recenze nakupujícího - Elnino.cz

Pokud Vám nevadí častější "postřik", tak jděte do toho.

  • Moc pěkná sladší sladší nelepivá vůně, vhodná po celý rok.
  • Toaletní voda má celkem slabou výdrž

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest