Jo Malone Dark Amber & Ginger Lilly Kolínské vody pro ženy

Skladem 1 až 3 ks   |  (ID: )
2 889
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Dámská kolínská voda Jo Malone Dark Amber & Ginger Lilly je orientální dřevitá vůně z roku 2008, s dominantními akordy zázvoru, kardamomu a santalu. Uplatníte ji především v chladnějším ročním období, přes den, ale hlavně večer. Chystáte-li se na společenskou akci, použijte kolínské vody více a soustřeďte se na její aplikaci na pulzní body pokožky – zápěstí, krk, spánky, loketní jamky a podobně. Díky proudící krvi v těchto místech bude její účinnost delší.

Elegantní černá kolínská

Nevtíravý parfém Jo Malone Dark Amber & Ginger Lilly obsahuje v horní vrstvě esence z černého kardamomu, zázvoru a růžového pepře. V květinovém srdci ucítíte jasmín, orchidej, vodní lilii a královskou růži. Spodní vrstva zahrnuje smyslnou kůži, santalové dřevo, kadidlo, pačuli a černou jantarovou pryskyřici.

Z historie kolínské vody

Celosvětově oblíbené kolínské vody existují od 18. století, kdy se začaly vyrábět v Kolíně nad Rýnem jako lehké parfémy. V receptuře pravé Kölnisch Wasser (4711 z roku 1792), která je stále na trhu, se vyskytuje rozmarýn, levandule, citrus, ale i další utajené přísady. Pánská kolínská voda se používá na obličej a slouží i jako voda po holení. Kolínské vody pro ženy příjemně provoní celé tělo a k dispozici jsou také unisex kolínské vody pro obě pohlaví. Vynikajícím zástupcem sortimentu je dámská kolínská voda Dark Amber & Ginger Lilly, niche parfém určený náročným zákaznicím.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest